Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sierpniowe gry za darmo w Amazon Prime. Opublikowano pełną listę

Kolejna paczka tytułów.

Amazon opublikował pełną listę gier, które w sierpniu bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci usługi Prime Gaming.

Subskrybenci dostaną sześć produkcji. Uwagę zwraca odświeżona werja pierwszego StarCrafta, ale jest też klasyczna przygodówka Zak McKracken and the Alien Mindbenders, nieco nowsze Beasts of Maravilla Island, czy też Recompile, w którym wcielamy się w obdarzony częściową świadomością program walczący o to, by nie został skasowany.

Amazon Prime Gaming - lista gier na sierpień 2022:

  • StarCraft: Remastered
  • Zak McKracken and the Alien Mindbenders
  • Beasts of Maravilla Island
  • Recompile
  • ScourgeBringer
  • Family Mysteries: Poisonous Promises

Wszystkie odebrane gry abonenci zachowują na zawsze - w większości przypadków dostajemy bowiem kod aktywacyjny na Steam, Epic Games Store, GOG, Origin lub Uplay.

Nie zabraknie również bonusów do innych produkcji. Subskrybenci dostaną między innymi przedmioty i premie do wykorzystania w mobilnym Pokemon Go, Fall Guys, Roblox, League of Legends oraz Two Point Hospital. Są też atrakcje dla miłośników Call of Duty, z okazji esportowych zmagań w weekend 4-7 sierpnia.

Prime Gaming to jeden z elementów składowych Amazon Prime - subskrypcji, która oprócz usługi dla graczy oferuje dostęp do serwisu Prime Video z serialami i filmami oraz rozszerzone opcje dostawy w sklepie internetowym Amazon. Cena rocznego abonamentu wynosi 49 zł.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze