Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry 4 za darmo dla nowych abonentów PS Plus

Przy zakupie subskrypcji na rok.

Sony poinformowało, że osoby, które wykupią roczny abonament PS Plus, otrzymają bonus powitalny - darmowy egzemplarz cyfrowej wersji Far Cry 4 z 2014 roku.

Oferta skierowana jest jednak tylko do użytkowników obecnie nieposiadających aktywnego konta w usłudze, ale trzeba się spieszyć - promocja zakończy się 11 lutego. Cena subskrypcji na 12 miesięcy wynosi 240 zł.

Pagan Min zachęca do wykupienia PS Plus

Zainteresowani dostęp do Far Cry 4 uzyskają w ciągu siedmiu dni od dołączenia do PS Plus. Gra powinna pojawić się w wirtualnej bibliotece, skąd będzie można pobrać tytuł na dysk twardy konsoli PS4.

Produkcja jest kolejną odsłoną cyklu strzelanek od firmy Ubisoft. Gracze trafiają do Kyratu - położonego w Himalajach fikcyjnego regionu, którym rządzi ekscentryczny Pagan Min.

Twórcy przygotowali otwarty świat, po którym można się swobodnie przemieszczać. Podczas zabawy odwiedzimy zróżnicowane lokacje, w tym zielone doliny, ośnieżone szczyty, a nawet krainę Shangri-La, czyli alternatywną rzeczywistość z siłami zła.

W trakcie przygody gracze skorzystają z rozmaitych broni i pojazdów. Wśród środków transportu są między innymi mały żyrokopter, kombinezon wingsuit, a nawet słoń.

„To ogromna, naturalnie wciągająca i fascynująca gra, lecz zabrakło czegoś ulotnego, jakiejś magii, mocy poprzednika. W kontekście rozgrywki twórcy prawidłowo wykorzystali dokładnie te same schematy, co w poprzedniej części, dodając sporo nowych możliwości i projektując przepiękny, dopracowany świat” - głosi nasza recenzja Far Cry 4.

Warto zaznaczyć, ze poza rocznym wariantem PlayStation Plus, w sprzedaży są też abonamenty na jeden lub trzy miesiące. Te kosztują odpowiednio 33 zł i 100 zł.

PS Plus umożliwia między innymi korzystanie z trybów sieciowych i zapewnia zniżki w sklepie PlayStation Store. Do tego comiesięczna porcja darmowych gier.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze