Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Far Cry Primal to prehistoryczna odsłona serii - raport

Następca Blood Dragon?

Już od kilku godzin Ubisoft zapowiada nową produkcję. Na razie nie ma większych efektów, a gracze nadal oglądają prehistoryczne malowidło. W sieci pojawiły się jednak wskazówki mówiące o tym, że możemy mieć do czynienia ze spin-offem serii Far Cry, z podtytułem Primal.

Serwis Kotaku donosi, powołując się na swoje źródła, że Far Cry Primal będzie rozgrywać się podczas epoki lodowcowej. Informacje potwierdził serwis IGN Turkey, w błyskawicznie usuniętym wpisie na Twitterze (dzięki, AllGamesBeta).

Sam Ubisoft opublikował krótki materiał wideo ze wspomnianym malowidłem, koncentrując się na walce a mamutem i niedźwiedziami, za pomocą włóczni i łuków.

Obrazek ujawniony przez turecki IGN (poniżej) potwierdza taką tematykę, prezentując prehistorycznych ludzi, podzielonych najwyraźniej na frakcje i walczących za pomocą prymitywnych broni.

Nie jest obecnie jasne, czy Far Cry Primal będzie pełnoprawną odsłoną serii, DLC do Far Cry 4 czy też może mniejszym, samodzielnym tytułem, na wzór Far Cry 3: Blood Dragon z 2013 roku.

AKTUALIZACJA: Ubisoft potwierdził oficjalnie nową odsłonę serii Far Cry - z podtytułem Primal.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze