Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Uncharted: Nathan Drake Collection bez trybów wieloosobowych

I bez „dzielenia społeczności”.

Zapowiedziane wczoraj Uncharted: The Nathan Drake Collection pozwoli graczom sprawdzić trzy pierwsze części serii na PS4, ale tylko w kampanii fabularnej - nie ma planów na przeniesienie trybów wieloosobowych.

Okładka

Eric Monacelli ze studia Naught Dog potwierdził te informacje, odpowiadając na pytania graczy pod wpisem na oficjalnym blogu Sony.

„Nie chcemy dzielić świetnych społeczności U2 i U3, które obecnie mamy” - wyjaśnił menedżer, pomijając fakt, że nowe wydanie ukazuje się przecież na całkiem innej generacji konsol.

„Wszyscy kupujący otrzymają dostęp do sieciowej bety U4, i fajnie będzie móc przygotować się na premierę tej gry!” - dodał.

Kolekcję można już zamawiać w PlayStation Store, gdzie cenę ustalono na 250 zł. Są też dodatki do zakupów przedpremierowych: siedem skórek Drake'a, złoty karabin AK47 i pistolet 92FS oraz motyw dla PS4.

Wszystkie produkcje wchodzące w skład zestawu - Uncharted, Uncharted 2 i Uncharted 3 - mają działać w rozdzielczości 1080p, przy 60 klatkach na sekundę. Premiera na początku października.

Można też oczekiwać lepszych tekstur, poprawionego oświetlenia, bardziej dopracowanych modeli postaci oraz szeregu innych usprawnień. Za prace odpowiada studio Bluepoint Games, ostatnio twórcy konwersji Titanfall na X360.

Zobacz na YouTube

Nudzisz się? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze