Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elementy Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a do kupienia osobno

Od 16 listopada.

Europejski dział PlayStation ogłosił, że już w przyszłym miesiącu zainteresowani gracze będą mogli uzupełnić swoją cyfrową kolekcję, kupując poszczególne remastery z zestawu Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a na PS4.

Dokładana data „podziału” to 16 listopada. Nie znamy jeszcze cen.

Jest upalnie

Wydana w październiku ubiegłego roku kolekcja obejmuje trzy tytuły: Uncharted: Fortuna Drake'a, Uncharted 2: Pośród złodziei i Uncharted 3: Oszustwo Drake'a.

Gracze otrzymują lepsze tekstury, poprawione oświetlenie, bardziej dopracowane modele postaci oraz szereg innych zmian. Więcej szczegółów na temat oprawy oferuje analiza Digital Foundry oraz wywiad z twórcami.

Wszystkie produkcje wchodzące w skład zestawu działają w rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na sekundę. Są też polskie wersje językowe, w tym - po raz pierwszy - dubbing pierwszej gry. Brakuje za to trybów wieloosobowych.

Warto zaznaczyć, że nad kolekcją pracowało studio Bluepoint Games, odpowiedzialne między innymi za konwersję Titanfall na Xboksa 360 i God of War Collection na PS3. Naughty Dog tylko nadzorowało projekt.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze