Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tom Holland jako Nathan Drake - pierwsze zdjęcia z filmu Uncharted

W tym fotografie zza kulis.

Sony zaprezentowało pierwsze zdjęcia z powstającego filmu kinowego na podstawie cyklu Uncharted.

Ilustracje udostępniono w mediach społecznościowych. Jedna z fotografii przedstawia Toma Hollanda w roli Nathana Drake'a, czyli głównego bohatera zarówno oryginalnej serii gier, jak i ekranizacji - aktor opublikował obraz na swoim Twitterze.

Są jeszcze trzy inne zdjęcia. Dwa pierwsze ukazują przedmioty, które zapewne pojawią się w filmie - przypominający klucz tajemniczy artefakt i książkę ze zdjęciem słynnego odkrywcy Ferdynanda Magellana.

Natomiast studio Naughty Dog - odpowiadające za stworzenie oryginalnego cyklu - opublikowało na Twitterze fotografię zza kulis. Na ilustracji Tom Holland rozmawia Nolanem Northem, czyli aktorem głosowym Nathana Drake'a w grach.

Założenia filmu wielokrotnie zmieniano. Obecne plany zakładają, że opowie o młodości Nathana, któremu będzie towarzyszyć Victor „Sully” Sullivan - w tej roli ujrzymy Marka Wahlberga. Premierę produkcji wyznaczono na 16 lipca 2021 roku w amerykańskich kinach.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze