Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

[PLOTKA] Naughty Dog pracuje nad Uncharted Chronicles Edition i The Last of Us 2 Dark Sides

Oraz zupełnie nową grą.

  • Według nieoficjalnych informacji, Naughty Dog pracuje nad kolekcją Uncharted na PC i PS5
  • Studio przygotowuje też dodatek do The Last of Us 2 i projekt Stray's Cross

Naughty Dog pracuje nad zbiorczym wydaniem gier z serii Uncharted, dodatkiem fabularnym do The Last of Us 2 oraz projektem o nazwie Stray's Cross - wynika z nieoficjalnych doniesień.

Źródłem informacji jest wpis z forum 4chan, którego treść udostępnił później jeden z użytkowników Reddita. Wieści - wciąż niepotwierdzone - pochodzą rzekomo z wewnętrznego spotkania przedstawicieli kalifornijskiego studia i firmy Sony.

Deweloperzy przygotowują Uncharted Chronicles Edition - zbiorcze wydanie wszystkich odsłon cyklu o przygodach Nathana Drake'a, zawierające także Złotą Otchłań z przenośnego PS Vita. Wszystkie produkcje zaoferują podobno ładniejsze tekstury oraz wyższą rozdzielczość i liczbę klatek na sekundę. Zestaw ukaże się ponoć w 2021 roku fiskalnym na PC i PS5.

Odświeżone miałoby zostać Uncharted: Złota Otchłań z Vity

Kolejnym projektem Naughty Dog jest rzekomo samodzielny dodatek Dark Sides do The Last of Us 2. Według niepotwierdzonych informacji, wprowadzi rozdział fabularny poświęcony wyłącznie Abby. Akcję opowieści miano osadzić przed finałowym etapem z podstawowej gry, a historia „odsłoni ukrytą prawdę” o przeszłości bohaterki.

W skład rozszerzenia wejdą też podobno moduł rozgrywki wieloosobowy oraz tryb battle royale (szczegółów brak, ale najpewniej celem byłaby walka o przetrwanie). Premiera ponoć w pierwszym kwartale 2022 roku na PS4 i PS5.

Z doniesień wynika, że na spotkaniu zaprezentowano również Stray's Cross, czyli zupełnie nową, wysokobudżetową grę studia Naughty Dog w realiach sci-fi. Pokazano rzekomo krótkie wideo, w którym bohater podczas strzelaniny przekracza portale, przenoszące postać między różnymi epokami - od prehistorii przez współczesność po przyszłość.

Wspomniany projekt powstaje podobno z myślą o PS5 i miałby być kompatybilny z goglami PS VR 2. Daty premiery miano jednak jeszcze nie ustalić.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.
See 2 more

Uncharted: Golden Abyss

PlayStation Vita

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze