Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolekcja Uncharted i Journey na PS4 za darmo dla wszystkich - gry dostępne do pobrania

Oferta zakończy się 6 maja.

Aktualizacja: Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a oraz Podroż (Journey) są już dostępne za darmo dla wszystkich zainteresowanych. Poniżej linki do pobrania:


Oryginalna wiadomość: Sony poinformowało, że 16 kwietnia na PS4 udostępni za darmo Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a oraz Podroż.

Oferta zakończy się 6 maja. Wymienione pozycje będą mogli odebrać bezpłatnie wszyscy zainteresowani właściciele PS4 - na stałe. Warto zaznaczyć, że promocja nie wymaga posiadania abonamentu PS Plus.

Sony zachęca do grania w domu

Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a to pakiet odświeżonych wersji trzech pierwszych odsłon cyklu o losach tytułowego posiadacza przygód. Każda gra jest strzelanką z elementami zręcznościowymi.

Grafikę poszczególnych produkcji nieco ulepszono - w remasterach podniesiono między innymi rozdzielczość obrazu. Nadmienić należy, że czwarta część obecnie dostępna jest w kwietniowej ofercie PS Plus.

Podróż jest natomiast grą, w której - jak sugeruje nazwa - rozgrywka polega na przemieszczaniu się. Kierując poczynaniami odzianej w szaty postaci gracze eksplorują tajemniczą pustynię, próbując dotrzeć do znajdujących się na horyzoncie budowli.

Darmowe gry są częścią Play at Home - inicjatywy, której celem jest umilenie graczom domowej izolacji związanej ze pandemią koronawirusa. W ramach akcji Sony utworzyło też fundusz wsparcia dla niezależnych deweloperów, przekazując mniejszym zespołom 10 mln dolarów.

Źródło: Blog PlayStation

Następnie: Pad do Xbox One inspirowany Cyberpunk 2077 ujawniony przez Amazon

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze