Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sony szuka osób do prac nad nowym „rozdziałem filmowej opowieści”

Kolejną odsłoną Uncharted?

Zajmujące się animacjami PlayStation Visual Arts Services Group opublikowało szereg ogłoszeń o pracę. Dotyczą realizowanego wspólnie z innym studiem Sony projektu, który może być kolejną odsłoną cyklu Uncharted.

Zlokalizowany w San Diego zespół poszukuje między innymi głównego artysty postaci - deweloper miałby być zaangażowany w powstawanie „następnego rozdziału filmowej opowieści” (dzięki, GamingBolt).

Firma chce zatrudnić też starszego animatora związanego z rozgrywką i starszego programistę interfejsu użytkownika. Z opisu obu stanowisk wynika, że kandydaci muszą mieć doświadczenie w tworzeniu „wysokiej jakości gier action adventure z perspektywy trzeciej osoby”.

Nie jest jasne, nad czym dokładnie pracuje studio. Wzmianki o gatunku i „następnym rozdziale filmowej opowieści” mogą jednak oznaczać, że tajemniczym projektem jest kolejna odsłona Uncharted.

Jakiś czas temu autorzy cyklu podkreślali, że choć historia Nathana Drake'a została zakończona, w uniwersum jest miejsce na opowieści z innymi bohaterami. Ostatnią częścią jest wydane w sierpniu 2017 roku Zaginione Dziedzictwo, które skupia się na Chloe Frazier.

Zobacz też: Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - Poradnik, Solucja

Warto zaznaczyć, że PlayStation Visual Arts w przeszłości pomagało studiom Naughty Dog, Kojima Productions, Guerilla Games, Sucker Punch i Santa Monica. Deweloperzy w swoim dorobku mają między innymi gry z serii The Last of Us i Killzone.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły