Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sniper: Ghost Warrior 3 otrzyma tryb sieciowy

Z „unikalnym” wariantem zabawy.

W jednym z wywiadów prezes CI Games - Marek Tymiński - ujawnił, że w strzelance Sniper: Ghost Warrior 3 poza kampanią fabularną znajdzie się opcja zabawy wieloosobowej.

Informację o wariancie sieciowym menadżer przekazał w rozmowie z serwisem GameSpot. Zbyt wielu szczegółów nie podał (nie wiadomo na przykład, ilu graczy będzie mogło się wspólnie bawić), stwierdził jednak, że tryb ma nie być tak złożony, jak w grach z serii Call of Duty czy Battlefield.

- Multiplayer traktujemy bardziej jako solidny dodatek do kampanii dla pojedynczego gracza - tłumaczy Tymiński.

W wywiadzie szef CI Games wspomniał o dwóch opcjach zabawy - klasycznym zespołowym deathmatchu oraz „czymś unikalnym”, co będzie „wyróżniało się na tle innych trybów”.

Niewykluczone, że rozgrywka w tajemniczym może koncentrować się na skradaniu oraz strzelaniu do przeciwników ze snajperki - głównych elementach Sniper: Ghost Warrior 3.

To jednak nie wszystko - Tymiński podkreślił, że twórcy będą chcieli rozwijać tryb wieloosobowy rozszerzeniami publikowanymi po premierze podstawowej wersji gry.

Menadżer nie wykluczył również, że w produkcji pojawi się opcja współpracy, w której grupa użytkowników stawi czoła wrogom sterowanym przez sztuczna inteligencję. Odpowiedzialni za projekt deweloperzy na razie jednak nie podjęli „ostatecznej decyzji” na ten temat.

Najnowsza odsłona snajperskiego cyklu postawi na dużo większą skalę działania. Zgodnie z obecnymi trendami, akcja osadzona zostanie w otwartym świecie, wypełnionym wieloma zadaniami i wyzwaniami oraz sekretami do odnalezienia.

W kampanii fabularnej wcielimy się w amerykańskiego snajpera Jonathana Northa. Bohater wykonuje nie tylko misję oficjalną, ale i osobistą.

Produkcja zaoferuje trzy „ścieżki”: wiele mówiącego Snajpera, skradającego się Ducha oraz stawiającego na bardziej bezpośrednie eliminowanie przeciwników wojownika.

Sniper: Ghost Warrior 3 zadebiutuje 4 kwietnia przyszłego roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły