Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

This War of Mine otrzymuje wsparcie dla modyfikacji

Własne scenariusze i nie tylko.

Studio 11 bit poinformowało, że gra This War of Mine „wchodzi w nowy etap”, związany z udostępnieniem opcji tworzenia własnych scenariuszów.

Obecnie powstaje też konsolowa wersja gry

Opowieści będziemy mogli znaleźć w Warsztacie Steama. Deweloperzy zapewniają też, że pracują nad bardziej rozbudowanymi narzędziami, dla osób zainteresowanych przygotowaniem zaawansowanych modyfikacji.

Większą liczbę możliwości w ramach własnych scenariuszów zapewniają nowe postacie, także dostępne w najnowszej aktualizacji. Są też poprawki zgłoszonych błędów.

„Najważniejszym krokiem z punktu widzenia graczy jest decyzja o otwarciu This War of Mine dla społeczności modderskiej. Rozpoczęliśmy prace nad odpowiednimi narzędziami i wsparciem dla nich (tutoriale, pomoce )” - napisano w informacji prasowej.

Kolejne elementy przeznaczone dla twórców modyfikacji wprowadzane będą poprzez Warsztat na Steamie.

„Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że niektóre mody mogą nie pasować do powagi This War of Mine, ale wierzymy, że najlepsza i najbardziej kreatywna twórczość graczy to ta, która powstanie, zachowując szacunek dla tematu wojny” - dodaje 11 bit studios.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze