Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Order: 1886 - trailer z polskim dubbingiem

Wszyscy do broni!

Sony Computer Entertainment Polska opublikowało zwiastun gry akcji The Order: 1886, po raz pierwszy prezentując polskie głosy postaci w produkcji studia Ready at Dawn.

W roli głównej Krzysztof Banaszyk, którego mieliśmy okazję słuchać także w StarCrafcie 2 (Jim Raynor), The Last of Us (Joel), Infamous (Cole MacGrath) czy Diablo 3 (Templariusz).

Akcja gry toczy się w alternatywnej rzeczywistości Londynu, gdzie ludzkość podzieliła się na dwa obozy. Część społeczeństwa pozyskała „cechy bestii”. W nieuchronny sposób doszło do konfliktu dwóch grup.

Gracz wciela się w Sir Galahada (właśnie Banaszyk), przedstawiciela Zakonu. Akcja rozgrywa się w XIX wieku, podczas rewolucji przemysłowej w Londynie. Pojawia się kolejne zagrożenie: społeczność ludzi zaczyna się buntować przeciwko niesprawiedliwościom społecznym, a w miastach wybuchają zamieszki.

The Order: 1886 ukaże się 20 lutego, tylko na PlayStation 4. Więcej szczegółów znaleźć można w naszej niedawnej zapowiedzi.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze