Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Order: 1886 - Poradnik, Solucja

Poradnik do The Order 1886: Opis przejścia i lokalizacja wszystkich znajdziek.

Witajcie w darmowym poradniku do The Order: 1886. Znajdziecie tutaj nie tylko opis przejścia każdego rozdziału, ale także lokalizację wszystkich znajdziek - gazet, fotografii, audiologów i innych przedmiotów.

The Order: 1886 podzieliło krytyków i graczy. Tytuł zabiera nas w filmową przygodę po wiktoriańskim Londynie. Oprócz elementów czysto strzelankowych, gra przepełniona jest przerywnikami filmowymi oraz sekwencjami przycisków. Jeśli zdecydowaliście się na zakup gry i chcielibyście odkryć każdy jej szczegół, zapraszamy do lektury.

Opis gry

*

Porady ogólne:

- Nie wychylaj się. The Order pod względem rozgrywki to typowa strzelanka TPP z systemem osłon. Wyjście zza osłony w trakcie strzelaniny może szybko skończyć się utratą dużych ilości zdrowia.

- Uważaj na granaty. Przeciwnicy także ich używają. Jeżeli granat wyląduje niedaleko, możesz uciekać, albo zaryzykować i spróbować odrzucić go w stronę wroga wciskając X.

- Uważaj na przeciwników w zbrojach. Trudno ich zabić, są wyjątkowo odporni. Gdy tylko pojawią się na polu bitwy, zacznij ich atakować. Jeżeli podejdą za blisko, będziesz musiał się wycofać. Najlepiej oszczędzać na nich granaty.

- Oglądaj wszystkie przedmioty. Dokumenty, gazety i różne inne rzeczy oznaczone ikonką odcisku palca możesz podnieść i obejrzeć. Tak naprawdę są to znajdźki, zbieraj więc wszystkie. Spis wszystkich znajdziek znajdziesz w naszym poradniku.

- Korzystaj ze zdolności specjalnej. Wciskając R1, by widzisz pełny biały pasek u dołu ekranu, możesz szybko strzelić do wielu wrogów bez przycelowania. Najlepiej stosować tę zdolność, gdy niedaleko znajduje się kilku nieopancerzonych przeciwników. Dzięki niej możesz też zestrzelić lecący w powietrzu granat.

- Wciskaj R3. Jeżeli nie wiesz gdzie iść, przycisk ten wskaże ci drogę.

O autorze
Komentarze