Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wzrośnie cena przepustki sezonowej Dying Light i DLC The Following

Zmiany wejdą w życie 8 grudnia.

Techland podniesie cenę przepustki sezonowej Dying Light, a także cenę nowego rozszerzenia - The Following. Nowa stawka za season pass, 99 zł, będzie obowiązywać od 8 grudnia.

Chętni mają jeszcze dwa tygodnie na nabycie przepustki na PC w sklepie BoxOffStore lub na Xbox One za 69 zł. Na PS4 to 84 zł.

Cena dodatku wyniesie 79 zł - według pierwotnych planów, miało to być 59 zł. Posiadacze karnetu season pass otrzymają DLC za darmo.

„Obecnie przechodzimy do ostatniej części produkcji, czyli testowania i udoskonalania gry. Na tym etapie widzimy dopiero, jak bardzo nasze rozszerzenie się rozrosło” - podkreślili deweloperzy w liście do graczy.

Projektanci zaznaczają, że The Following „mogłoby być oddzielną grą”, ale takie rozwiązanie oznaczałoby opóźnienie premiery.

„Ze względu na powiększenie skali projektu w trakcie prac, zostaliśmy zmuszeni do ponownego rozważenia ceny, którą ogłosiliśmy w sierpniu bieżącego roku”.

„Chcieliśmy uniknąć zaskoczenia Was tą zmianą, w związku z czym ogłaszamy tę decyzję z wyprzedzeniem” - dodali twórcy.

Dodatek The Following został zapowiedziany w lipcu. Ukaże się w pierwszym kwartale 2016 roku, wprowadzi zupełnie nową mapę z wiejskimi lokacjami. Istotną nowością będą pojazdy, które gracze będą mogli modyfikować.

Masz chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Komentarze