Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sonya Blade - kolejna wojowniczka wraca w Mortal Kombat X

Ujawnia nowy trailer.

Sonya Blade będzie kolejną postacią z poprzednich odsłon serii Mortal Kombat, jaka pojawi się w najnowszej odsłonie cyklu, debiutującej 14 kwietnia.

Powrót przedstawicielki sił specjalnych armii Stanów Zjednoczonych ujawniono w najnowszym zwiastunie produkcji, potwierdzającym także dodanie Johnny'ego Cage'a do galerii bohaterów.

Tę rodzinną listę w Mortal Kombat X uzupełni Cassie Cage, córka Sonyi i Johnny'ego.

Na konferencji GDC twórcy wyjaśniali, że tryb fabularny we grze będzie przypominał rozwiązania z Mortal Kombat 9 i Injustice: Gods Among Us, czyli poprzednich tytułów NetherRealm Studios - historia skoncentruje się na poszczególnych postaciach.

Co, ciekawe w poniższym materiale widać fragmenty starć z Jaxem i Shinnokiem, a ta dwójka nie została dotychczas potwierdzona jako dostępne postacie.

Mortal Kombat X zmierza na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One, z osobną wersją na urządzenia mobilne.

Pełna lista powracających postaci to Ermac, Goro, Johnny Cage, Kano, Kenshi, Kitana, Kung Lao, Quan Chi, Raiden, Reptile, Scorpion, Sonya Blade oraz Sub Zero.

Nowi wojownicy to Cassie Cage, D'Vorah, Ferra/Torr, Jacqueline Briggs, Kotal Kahn, Kung Jin oraz Takahashi Takeda.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze