Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ujawniono gry z PS Plus na październik?

Golf, bijatyka i piekło wojny.

Wygląda na to, że w sieci przedwcześnie pojawiło się zestawienie gier, jakie w październiku bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci usługi PlayStation Plus.

Wieści pochodzą z francuskiego forum dyskusyjnego Dealabs, gdzie trafnie ujawniono także pakiet projektów z ubiegłego miesiąca. Moderatorzy zapewniają, że przyjrzeli się dowodom i uznali je za wiarygodne.

Jak napisano, otrzymamy Hell Let Loose na PS5, a także Mortal Kombat X oraz PGA Tour 2K21 na PlayStation 4 (oraz - w kompatybilności wstecznej - także na nowe urządzenie).

Pierwsza produkcja to realistyczna, oparta na plutonach strzelanka, w której bój toczą dwie drużyny składające się z 50 graczy. Mapy są sporych rozmiarów, a kluczowa jest kooperacja w drużynie.

Mortal Kombat X to oczywiście kolejna odsłona kultowej serii bijatyk, wydana w 2015 roku. Nie jest to jednak najnowsza część cyklu, ponieważ w 2019 roku ukazało się Mortal Kombat 11.

Listę zamyka PGA Tour 2K21, czyli realistyczny symulator golfa. Tytuł ukazał się w ubiegłym roku, oferując siedemnaście prawdziwych pól oraz całe mnóstwo fikcyjnych miejscówek dla miłośników dołków i trawy.

Jak dodano na francuskim forum, w niektórych krajach Mortal Kombat X może zostać zastąpione inną grą, zapewne ze względu na nadmierną przemoc. Jak można się domyślać, mowa między innymi o Niemczech, ale najpewniej nie o Polsce.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze