Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mortal Kombat X z ogromną aktualizacją na PC

Gra w końcu załatana.

Warner Bros. stara się poprawić zszarganą wśród miłośników PC reputację, publikując ogromną aktualizację dla bijatyki Mortal Kombat X.

Produkcja ta - wydana w kwietniu 2015 roku - krytykowana była na komputerach osobistych niemal od początku. Narzekano na problemy z kodem sieciowym czy spadki wydajności.

Urocza twarz

Problem skomplikował się w styczniu, gdy wydawca ogłosił, że na PC nie trafią treści z drugiej przepustki sezonowej, podobnie jak zbiorcze wydanie Mortal Kombat XL. Gracze zarzucali Warner Bros., że firma porzuca fanów na tej platformie.

Wszystko to działo się kilka miesięcy po katastrofalnej premierze Batman: Arkham Knight. W tej grze błędów było tyle, że tytuł zdecydowano się nawet wycofać ze sprzedaży na Steamie.

Jednak wczoraj, dziewięć miesięcy po styczniowych problemach, opublikowano obejmującą 28 GB danych aktualizację, podnoszącą bijatykę do stanu znanego z konsol PS4 i Xbox One.

Łatka poprawia kod sieciowy, balansuje postacie i wprowadza sporo nowych funkcji, jak wsparcie dla szerokokątnych monitorów. Do tego skórki Medieval Skin Pack i arena The Pit za darmo. Pełną listę zmian znaleźć można na oficjalnej stronie.

Zmiany wprowadzane są równolegle z debiutem zbiorczego wydania Mortal Kombat XL na PC i w większości pochodzą właśnie z tej wersji. Oznacza to, że posiadacze standardowego wydania bijatyki mogą kupić treści z przepustki Kombat Pack 2.

Ogólnie aktualizacja została przyjęta raczej dobrze, a najnowsze oceny na Steamie są już „bardzo pozytywne”. Przed Warner Bros. nadal jednak sporo pracy, by odzyskać zaufanie graczy.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Mortal Kombat X

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze