Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

PS Plus: październik 2021 - pełna oferta

Hell Let Loose, Mortal Kombat X i nie tylko.

Sony zaprezentowało listę gier, które w październiku bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci PS Plus na konsolach PlayStation.

Posiadacze PS5 otrzymają między innymi Hell Let Loose - realistyczną strzelankę w czasach II wojny światowej, pozwalająca toczyć boje nawet stu graczom jednocześnie. Subskrybenci uzyskają dostęp do tytułu w dniu premiery produkcji.

Natomiast na wspomnianej konsoli i PS4 pojawi się Mortal Kombat X, czyli jedna ze starszych odsłon serii brutalnych bijatyk od studia NetherRealm. Pozycja zawiera kampanię fabularną, w której wcielamy się w Scorpiona, Sub-Zero i innych znanych wojowników.

Właściciele obu wymienionych konsolach z aktywnym abonamentem PS Plus pobiorą też PGA Tour 2K21 - realistyczną grę o golfie. Kierując stworzoną na początku zabawy postacią gracze rywalizują z innymi zawodnikami na prawdziwych i fikcyjnych polach.

5 października w ofercie PS Plus znajdą się:

  • Hell Let Loose (PS5)
  • Mortal Kombat X (PS4, PS5)
  • PGA Tour 2K21 (PS4, PS5)

Jednocześnie znikną:

  • Hitman 2 (PS4, PS5)
  • Predator: Hunting Grounds (PS4, PS5)
  • Overcooked: All You Can Eat (PS5)

Nadmienić należy, że gry z PlayStation 4 uruchomimy również na PS5 - w ramach wstecznej kompatybilności.

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze