Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ruszyły testy bijatyki Mortal Kombat XL na PC

Tylko do poniedziałku.

Mortal Kombat X było szeroko krytykowane na PC, za problemy z działaniem i brak wsparcia po premierze, więc zapowiedź zbiorczego wydania - Mortal Kombat XL - tylko na konsole zaskoczyła niewielu. Okazuje się jednak, że ten pakiet trafi najpewniej także na komputery osobiste.

To chyba pół-Cyclops z X-Men

„Dziękujemy za cierpliwość, trochę ostatnio milczeliśmy” - napisano w komunikacie na Steamie. „Ciężko pracowaliśmy nad aktualizacją MKX na PC i chcieliśmy się upewnić, że jeśli mamy coś do przekazania, to są to dobre wiadomości.”

Wizyta na karcie produktu Mortal Kombat XL ujawnia specjalny link, pozwalający pobrać darmowe „MKXL Online Enhanced Beta”, by na własną rękę sprawdzić poprawki w kodzie sieciowym „i nie tylko”.

Warto się pośpieszyć, ponieważ testy kończą się już w najbliższy poniedziałek - 29 sierpnia - o godzinie 19:00 polskiego czasu.

MKXL Online Enhanced Beta to całe 30 GB danych, w tym także brakujące w podstawowej odsłony gry dodatki DLC.

Nadal nie mamy jednak żadnych informacji na temat tego, czy i kiedy Mortal Kombat XL ukaże się w pełnej wersji na PC.

Zbiorcze wydanie trafiło na PlayStation 4 i Xbox One na początku marca tego roku, oferując podstawową wersję gry oraz zawartość dwóch przepustek sezonowych: Kombat Pack 1 i 2.

Łącznie daje to szereg nowych postaci, takich jak Ksenomorf z serii „Obcy”, Leatherface z serii „Teksańska masakra piłą mechaniczną”, Triborg, Bo'Rai Cho, Predator, Jason Voorhees, Tremor, Tanya i Goro. Do tego liczne skórki.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze