Skip to main content

Sons of the Forest - zestaw do nurkowania: gdzie znaleźć

Butla i aparat oddechowy do nurkowania.

Zestaw do nurkowania w Sons of the Forest będzie ci potrzebny nie raz, przy eksploracji jaskiń. Tutaj poznasz lokalizację zestawu i dowiesz się, jak działa. Bohater potrafi nurkować w płytkiej wodzie bez wspomagaczy, lecz nie utrzyma powietrza zbyt długo.

Udaj się do jaskini w skrajnie wschodniej części mapy. Wewnątrz czai się wiele niebezpieczeństw, dlatego warto wcześniej się wyposażyć w pistolet oraz latarkę. Nie zaszkodzi też zdobyć kilka punktów pancerza. Obok ciał na początku jaskini znajdziesz butlę tlenową. Potworów staraj się omijać, przekradając się, zamiast walczyć z każdym z nich - stracisz zbyt wiele amunicji / zdrowia.

Przemierzaj korytarze eliminując lub w miarę możliwości omijając mutanty. Na końcu ostatniego korytarza znajduje się rozwidlenie: warto najpierw obrać prawą ścieżkę, by odnaleźć paralizator.

Przejdź do lewego korytarza, gdzie na końcu zobaczysz spore, podwodne jezioro. Za nim, na skałach, znajdziesz plecak z aparatem do nurkowania. Możesz go użyć, by wypłynąć z jaskini, lecz nie warto - wyjście znajduje się na morzu. Ponadto w jeziorze może przebywać rekin.

Aparat posiada własne oświetlenie (niezużywające baterii) i wskazuje poziom powietrza podczas nurkowania. Dodatkowe butle znajdziesz często w jaskiniach, gdzie będzie wymagane ich użycie. Ten aparat to jedyna dostępna sztuka zestawu w grze.

Następnie: Sons of the Forest - pistolet linowy: jak zdobyć, gdzie znaleźć

Spis treści: Sons of the Forest - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Sons of the Forest - pancerz: jak wytworzyć, zdobyć

Read this next