Skip to main content

Sons of the Forest - pistolet: gdzie znaleźć

Wskazujemy lokalizację broni palnej.

W Sons of the Forest znajdziesz wiele broni do wyboru: ręczne, miotane, ale i palne. Na tej stronie dowiesz się, gdzie znaleźć pistolet, już w pierwszych minutach gry.

Od miejsca katastrofy udaj się na północ wraz z nurtem pobliskiej rzeki, na plażę. Stamtąd zobaczysz na morzu unoszący się ponton. Oznaczony jest także na nawigacji fioletowym wykrzyknikiem.

Pistolet znajduje się wewnątrz pontonu. Przy okazji znajdziesz tu flary. Amunicji szukaj w pojemnikach - nie możesz wytworzyć jej samodzielnie. Uważaj, gdyż wokół celu pływa rekin. Jeśli przypatrzysz się, gdzie w danej chwili się znajduje, możesz wejść na ponton nie wdając się w walkę. Na plaży możesz też znaleźć trupa, a przy nim szynę do pistoletu, do montażu dodatków.

Pistolet nie jest jedyną bronią palną jaką można znaleźć w grze - znajdziesz też rewolwer oraz strzelbę. Warto zaznaczyć, że jest poręczny - w drugiej ręce możesz trzymać latarkę - a strzały w głowę eliminują większość wrogów natychmiast.

Ilość pudełek z amunicją widziana w ekwipunku w oznacza ilość posiadanych naboi. Broń wykorzystuje amunicję 9mm. Pistolet możesz dać Virgini, gdy już do ciebie dołączy, by chroniłą twojej bazy.

Następnie: Sons of the Forest - pożywienie: pozyskiwanie, przetwarzanie

Spis treści: Sons of the Forest - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Sons of the Forest - łuk: jak zdobyć

Zobacz także