Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Seria Battlefield powróci w 2016 roku do militarnych korzeni

Koniec z policjantami.

Battlefield Hardline opowie w marcu historię zdradzonego przez kolegów policjanta, ale już w 2016 roku Electronic Arts planuje powrót do militarnej tematyki serii.

Informację podał Blake Jorgensen, odpowiedzialny w amerykańskiej korporacji za finanse. Podczas konferencji UBS Global Technology przyznał, że nowa odsłona zapowiada się na „fajny, nowy Battlefield”.

- To będzie powrót do militarnego stylu. Więcej szczegółów wkrótce - przyznał. Menedżer miał już podobno widzić tytuł w akcji i jest zadowolony z kierunku rozwoju (dzięki, Gamespot).

Battlefield Hardline ukaże się 20 marca. Na okres świąteczny nie zaplanowano żadnej odsłony tej serii. Dyrektor generalny EA - Andrew Wilson - zapewniał niedawno, że w ten sposób firma chce dać graczom „więcej czasu na zagłębienie się w każdy tytuł”, ale pod koniec przyszłego roku ukaże się Star Wars: Battlefront, które w założeniach nie odbiega znacząco od cyklu Battlefield, pomijając oczywiście uniwersum.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze