Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Saints Row - Szybcy i nażarci, Bryka Neenah

Pomagamy przyjaciołom.

Szybcy i nażarci oraz Bryka Neenah to dwa dość krótkie zadania w Saints Row, które powinny się aktywować mniej-więcej w tym samym czasie. W pierwszej pomagamy Kevinowi zdobyć rzadką zabawkę, a w drugiej poszukujemy zaginionego auta Neenah.


Na tej stronie:


Szybcy i nażarci

  • Udaj się do kościoła i porozmawiaj z przyjacielem. Teraz wsiądź do auta i jedź do pobliskiej restauracji. Zobaczysz kolejkę, ale zamiast czekać po prostu wepchnij się przed okienko.
Nie zniszcz porwanego auta
  • Jedź do kolejnej restauracji. Spotkasz tu grupę Idoli. Załatw wrogów i udaj się do okienka. Okazuje się, że gangsterzy ukradli dostawę zabawek. Wsiądź do auta i jedź za znacznikiem do auta dostawczego. Staranuj auto kilka razy, aby kierowca opuścił pojazd. Po odsłuchaniu krótkiej rozmowy misja zakończy się.

Bryka Neenah

  • Udaj się do kościoła. Wsiądź do auta i udaj się do wskazanego miejsca. Po dotarciu do kanału zabij wszystkich Panterosów na miejscu. Teraz wróć do auta i jedź do kolejnego punktu - warsztatu samochodowego.
  • Porozmawiaj z mechanikiem i wsiądź do auta w garażu. Modyfikuj auto aż gangster powie ci, gdzie jest samochód Neenah. Wyjedź z garażu i jedź za kolejnymi punktami kontrolnymi do kamieniołomu. Masz na to trzy minuty i będą cię atakować wrogowie. Staraj się skupić na dojechaniu do celu. Po obejrzeniu scenki misja zakończy się.

Następnie: Saints Row - Kuźnia

Spis treści: Saints Row - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Saints Row - Networking

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze