Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Saints Row - zakończenie: After party, W samo południe, Ostateczna rozgrywka

Święci zostają zdradzeni.

Na zakończenie gry Saints Row składają się w sumie trzy misje, rozgrywane jedna po drugiej. Uwaga: jest to tak zwany „punkt bez powrotu” - nie możesz wrócić do miasta, dopóki nie skończysz całej serii misji. Przed rozpoczęciem zadania ukończ wszystkie rozpoczęte aktywności albo zapisz grę. Po napisach końcowych możesz grać dalej.


Na tej stronie:


After Party

  • Udaj się do kościoła i obejrzyj scenkę. Obudzisz się w magicznym świecie. Idź cały czas przed siebie, aż dotrzesz do stolika z grą planszową.
  • Teraz jesteś na planszy gry. Porozmawiaj z figurką Eli i złap 7 lam. Teraz pogadaj z Neenah i złap słonia. Na koniec porozmawiaj z Kevinem i zacznij szukać ślimaków, ale wejdź do stodoły, gdy dostaniesz taką możliwość.
Uciekaj do stodoły, gdy niebo zrobi się czerwone
  • W świecie koszmaru strzelaj do figurek gangsterów i wchodź w interakcję z figurkami przyjaciół. Po dotarciu do końca obejrzyj scenkę. Wrócisz do prawdziwego świata: idź przez rezydencję, aż dotrzesz do zamkniętych drzwi. Wejdź z nimi w interakcję i zakończ misję.

W samo południe

  • Po obejrzeniu scenki udaj się do kryjówki na cmentarzu i dobierz uzbrojenie. Teraz pokonaj gangsterów i jedź do wskazanego punktu. Przejdź przez miasteczko (ulice, kopalnia, saloon) podążając za znacznikami. Wejdź na górę i podnieś miniguna.
Walcz, dopóki wrogowie nie przestaną się odradzać
  • Teraz musisz zabić wszystkich wrogów, którzy będą atakowali cię falami. Po zabiciu wszystkich zobaczysz scenkę i misja zostanie zakończona.

Ostateczna rozgrywka

  • Jesteś w samolocie. Leć do kasyna i zlikwiduj widocznych żołnierzy oraz helikoptery. Następnie wyląduj przed kasynem i wejdź do środka. Przebijaj się przez budynek, aż dotrzesz do swoich przyjaciół.
  • W tym momencie czeka cię walka z Nahualliem. Ma bardzo dużo życia i będziesz musiał powtarzać sekwencję: wróg ucieka w jakieś miejsce, zadajesz mu tyle obrażeń, ile zdołasz, po czym zdrajca rzuca granat dymny i biegnie gdzie indziej. Powtórz sekwencję kilka razy, aż zostanie mu końcówka paska zdrowia. Teraz musisz po prostu go gonić i unikać ataków.
Zadaj zdrajcy jak najwięcej obrażeń, dopóki nie ucieknie
  • Po wjechaniu winą na górę szybko podnieś wyrzutnię rakiet. Nahuallie pojawi się po chwili w helikopterze. Użyj zdobytej broni, aby zestrzelić maszynkę. Po zadaniu odpowiedniej ilości obrażeń otworzą się drzwi do kolejnego pomieszczenia. Przejdź tam i powtórz sekwencję.
  • Na koniec pojawisz się na dachu. Tutaj czeka cię jedynie prosta scenka, podczas której musisz nacisnąć wyświetlony na ekranie przycisk w odpowiednim momencie. Po pokonaniu zdrajcy zobacz scenkę i napisy końcowe. Gratulacje, kampania fabularna Saints Row ukończona!

Następnie: Saints Row - Przyjaciele aż po grób: ukryte zakończenie

Spis treści: Saints Row - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Saints Row - Dobry glina, zły glina

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze