Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rainbow Six Extraction - leczenie: jak odzyskać zdrowie

Regeneracja zdrowia w meczu i poza rozgrywką.

Nie da się ukryć, że w Rainbow Six Extraction łatwo zginąć. Nawet na pierwszym poziomie trudności, otoczenie przez wielu wrogów to ryzyko śmierci, albo odniesienia poważnych ran. Dlatego tak ważna jest współpraca.

Ważne jest też oczywiście leczenie. Dbanie o zdrowie nie jest jednak wcale takie proste. Poniżej opisujemy, jak odzyskać HP.


Na tej stronie:


Jak się leczyć

Najważniejsze jest leczenie się podczas misji. Wykorzystujemy w tym celu zestawy medyczne (1). To po prostu apteczki, które znajdziemy w różnych miejscach na mapie (za każdym razem ich lokalizacja jest dobierana losowo).

Cyfra widoczna pod nazwą przedmiotu apteczki wskazuje, ile razy można jej użyć. Rzadko kiedy apteczka taka ma 3 użycia, więc trzeba decydować, kto ma odzyskać zdrowie.

Warto też zaznaczyć, że odzyskane zdrowie nie zostaje z nami na zawsze. Doładowane punkty zdrowia są oznaczane na niebiesko (2) i powoli, w trakcie misji, same się zmniejszają.

Co więcej, po ukończeniu misji i ekstrakcji, twój operator będzie miał tyle zdrowia, ile wynosi wartość przedstawiona białym kolorem. I z taką samą wartością rozpocznie nową misję, chyba że dasz postaci odpocząć.

Leczyć innych może też jeden z operatorów - Doc. Posiada on pistolet z leczniczymi strzałkami.


Regeneracja po misji

Ranni operatorzy - po prostu zranieni przez wrogów lub uratowani z kosmicznej uwięzi - nie mają pełnego zdrowia, co widać w menu wyboru postaci (3).

Nie ma żadnego sposobu, na natychmiastowe wyleczenie takiej postaci. Musisz po prostu zaczekać - czyli rozegrać parę meczów inną postacią. W tym czasie ranni operatorzy, których nie używasz, będą się regenerować.

Następnie: Rainbow Six Extraction - gniazda: niszczenie i eliminacja

Spis treści: Rainbow Six Extraction - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Rainbow Six Extraction - szkolenie VR: jak przejść

Komentarze