Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rainbow Six Extraction - gniazda: niszczenie i eliminacja

Jak działają czerwone gniazda.

W Rainbow Six Extraction walczysz z kosmitami, ale w każdej misji musisz też niszczyć gniazda, z których mogą wykluwać się nowi przeciwnicy. Pozbywanie się gniazd jest więc bardzo istotne.

Gniazda to czerwone, pulsujące bąble (1). Znajdują się na podłodze, na ścianach lub nawet na sufitach. Ważne jest więc, by dobrze się rozglądać, szczególnie w wysokich pomieszczeniach.

Gniazda można niszczyć po prostu w nie strzelając. Warto jednak podejść do nich i dokonać eliminacji. Niszcząc je w ten sposób, od razu pozbędziesz się całego rozrostu (2), czyli czarnej mazi, którą gniazda rozprowadzają.

Rozrost przeszkadza postaciom w poruszaniu się, więc warto się go pozbywać (też można po prostu uderzać w niego nożem lub strzelać.

Wrogowie zaczną wykluwać się z gniazd, jeśli zaalarmujesz przeciwników. Jeśli więc zaczniesz strzelać do wielu wrogów bronią bez tłumika i zdążą oni wszcząć alarm, musisz szybko pozbyć się wszystkich gniazd w okolicy, by nie zdążyły zespawnować wielu nowych kosmitów.

Następnie: Rainbow Six Extraction - gra solo: boty i trudność

Spis treści: Rainbow Six Extraction - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Rainbow Six Extraction - leczenie: jak odzyskać zdrowie

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze