Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rainbow Six Extraction - szkolenie VR: jak przejść

Wstęp i samouczek.

Zanim zaczniesz grać w Rainbow Six Extraction z innymi graczami - lub solo, wedle uznania - i wykonywać normalne misje, musisz przejść krótkie szkolenie. Ten trening jest obowiązkowy i nie można go pominąć.

Tutaj opisujemy pełny przebieg samouczka, z wyjaśnieniem poszczególnych celów, które należy wykonać.


Na tej stronie:


Początek i pierwszy cel

Gdy włączysz grę, zobaczysz ekran, na którym widać wyłącznie przycisk rozpoczęcia szkolenia VR (1). Włącz szkolenie, a zobaczysz ekran ładowania z ważnymi informacjami - zawsze widać na nim bowiem trzy cele (2), które czekają na ciebie w misji.

Następnie musisz wybrać operatora, czyli postać. W szkoleniu możesz wybrać tylko spośród trójki bohaterów (3). Kliknij w jednego z nich i potwierdź wybór, by rozpocząć misję.

Po rozpoczęciu misji idź w stronę budynków. Gdy wejdziesz do środka, powinieneś zbliżyć się do pierwszego celu - a pierwsza misja to zawsze biopsja.

Na ekranie zobaczysz ikonę (4) wskazującą przeciwnika, z którego musisz pobrać próbkę. By to zrobić, musisz się skradać i zabić go z ukrycia. Kucnij więc i zajdź wroga od tyłu, a potem użyj eliminacji z bliska.


Drugi cel - gniazda

Gdy pierwszy cel będzie zaliczony, idź w stronę śluzy (5). Otwórz ją, wejdź do środka i użyj terminala (6) przy drugich drzwiach. To uruchomi procedurę przejścia do drugiej części lokacji.

W Extraction musisz wykonać cel w danym obszarze, zanim przejdziesz przez śluzę. Możesz też przejść przez śluzę bez wykonania celu, ale wtedy zostanie on automatycznie niezaliczony.

Drugi cel polega na oznaczaniu gniazd (7). Z gniazd wychodzą nowe potwory, kiedy zaalarmujesz przeciwników. Gniazda rozsiewają też dookoła czarny śluz, który spowalnia twoje ruchy

Podejdź do trzech gniazd i oznacz je - na ekranie pojawiają się podpowiedzi. Gdy wykonasz zadanie, cel zostanie zaliczony. Udaj się do kolejnej śluzy.


Trzeci cel i ewakuacja

Po przejściu przez drugą śluzę pora na trzeci cel. W nowej lokacji musisz znaleźć przypominający drzewo konstrukt obcych (8), w którym przetrzymują oni schwytanych operatorów. Podejdź do tego obiektu, by zacząć wyciągać schwytanego.

Przytrzymuj przycisk interakcji (np. F na PC), by wyciągać operatora. Co jakiś czas musisz jednak go puścić, by niszczyć czerwone kule (9) biegnące po naroślach w stronę konstruktu. Musisz je powstrzymać, bo w przeciwnym razie operator zostanie zablokowany.

Ofiarę wyciągniesz, gdy żółta ikona z maską dotrze do ikony radioaktywności (10). Kiedy to zrobisz, zarzucisz operatora na ramię. Możesz odejść.

Z uratowanym operatorem ruszaj w stronę strefy ewakuacji. Na miejscu włóż operatora do kapsuły (11), a potem użyj terminala ekstrakcji (12), by zakończyć misję.

To wszystko. Przeszedłeś obowiązkowe szkolenie, możesz zacząć grać w sieci z innymi graczami.

Następnie: Rainbow Six Extraction - leczenie: jak odzyskać zdrowie

Spis treści: Rainbow Six Extraction - poradnik i najlepsze porady

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Powiązane tematy
O autorze
Komentarze