Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rainbow Six Extraction jest popularne - dowodzą dane Ubisoftu

Gra cieszy się dużym zainteresowaniem.

Wydane niedawno Rainbow Six Extraction cieszy się dużym zainteresowaniem - wynika z informacji ujawnionych przez Ubisoft.

Jak ogłoszono we wpisie opublikowanym na Twitterze produkcji, w pierwszym tygodniu od premiery liczba użytkowników nastawionej na kooperację strzelanki przekroczyła trzy miliony.

Przedstawionego rezultatu nie należy traktować jako wyników sprzedaży. Pozycja jest bowiem także dostępna w usługach abonamentowych - między innymi w Game Passie na PC oraz konsolach Xbox.

Ubisoft „serdecznie dziękuje milionom graczy”, ale jednocześnie podkreśla, że to dopiero początek. Firma przypomina, że już dzisiaj pojawi się tak zwany buddy pass, pozwalający każdemu posiadaczowi gry zaprosić do darmowej zabawy dwie inne osoby, które przetestują tytuł przez dwa tygodnie.

Rainbow Six Extraction to nastawiona na współpracę strzelanka, w której maksymalnie trójka graczy stawia czoła mutantom, powstałym w wyniku zakażenia kosmicznym wirusem. Do naszej dyspozycji oddano osiemnaście postaci z Siege.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły