Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rainbow Six Extraction jest popularne - dowodzą dane Ubisoftu

Gra cieszy się dużym zainteresowaniem.

Wydane niedawno Rainbow Six Extraction cieszy się dużym zainteresowaniem - wynika z informacji ujawnionych przez Ubisoft.

Jak ogłoszono we wpisie opublikowanym na Twitterze produkcji, w pierwszym tygodniu od premiery liczba użytkowników nastawionej na kooperację strzelanki przekroczyła trzy miliony.

Przedstawionego rezultatu nie należy traktować jako wyników sprzedaży. Pozycja jest bowiem także dostępna w usługach abonamentowych - między innymi w Game Passie na PC oraz konsolach Xbox.

Ubisoft „serdecznie dziękuje milionom graczy”, ale jednocześnie podkreśla, że to dopiero początek. Firma przypomina, że już dzisiaj pojawi się tak zwany buddy pass, pozwalający każdemu posiadaczowi gry zaprosić do darmowej zabawy dwie inne osoby, które przetestują tytuł przez dwa tygodnie.

Rainbow Six Extraction to nastawiona na współpracę strzelanka, w której maksymalnie trójka graczy stawia czoła mutantom, powstałym w wyniku zakażenia kosmicznym wirusem. Do naszej dyspozycji oddano osiemnaście postaci z Siege.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Rainbow Six: Extraction

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze