Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rainbow Six Extraction - cel: biopsja

Jak pobrać próbkę z celu.

Grając w Rainbow Six Extraction otrzymasz podczas meczów różne cele do wykonywania. Zawsze są one dobierane losowo przed misją.

Jednym z celów może być biopsja. Polega ona na znalezieniu elitarnego celu i wyeliminowaniu go przy pomocy egzekucji z bliska.Eliminacja i biopsja

Na początku musicie po prostu znaleźć kosmitę, z którego należy pobrać próbkę. Eksplorujcie więc obszar, dopóki na niego nie traficie. Zostanie oczywiście oznaczony ikoną celu (1), gdy będziecie w pobliżu.

Co ważne, do celu biopsji trzeba podejść po cichu od tyłu. W przeciwnym razie, trzeba będzie zastosować inne środki, by go wyeliminować. Zauważycie bowiem, że w takiego kosmitę nie można strzelać (2).


Jak ogłuszyć cel

Co jeśli cel was zauważy i nie możecie się skradać? Wtedy wystarczy użyć granatu dymnego lub granatu ogłuszającego. Efekt tych ładunków pozwoli dokonać eliminacji (3) wręcz nawet, gdy cel jest już zaalarmowany.

Po eliminacji postać automatycznie pobierze próbkę, a cel zostanie zaliczony.

Następnie: Rainbow Six Extraction - cel: wyłączenie

Spis treści: Rainbow Six Extraction - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Rainbow Six Extraction - cel: odkażanie, neoplazma

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze