Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Produkcja Final Fantasy 16 „na ostatniej prostej” - mówi producent

Opublikowano list do fanów.

Naoki Yoshida - producent Final Fantasy 16 - zapowiada, że produkcja gry jest już bliska ukończenia. Wkrótce deweloperzy udzielą wielu wywiadów, przybliżając graczom świat produkcji.

Wiadomość od deweloperów opublikowano w serwisie Twitter, wraz ze wczorajszą premierą najnowszego zwiastuna produkcji. „Jeśli chodzi o rozwój gry, to projekt pokonał ostatni zakręt i jest już na ostatniej prostej. Obecnie zespół koncentruje swoje wysiłki na debugowaniu, ulepszaniu, dopracowywaniu i optymalizacji tytułu” - czytamy w oświadczeniu.

Jednocześnie zapowiedziano, że w ciągu najbliższych tygodni główni współtwórcy gry udzielą wielu wywiadów z mediami na całym świecie, żeby podzielić się z fanami jeszcze większą liczbą informacji o grze.

Osobną wiadomość do fanów opublikował reżyser gry Hiroshi Takai. Potwierdził on słowa swojego studyjnego kolegi, że produkcja gry jest już niezwykle bliska ukończenia i sam jest niezwykle podekscytowany zbliżającą się premierą tytułu. Przypomnijmy, że planowo gra ma pojawić się w przyszłym roku, chociaż nie ujawniono konkretnej daty.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze