Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Prezentacja Resident Evil Showcase - jak oglądać, stream na żywo

Start o 23:00.

Dzisiaj wieczorem odbędzie się Resident Evil Showcase - internetowa prezentacja poświęcona nowościom związanym z serią horrorów od Capcomu. Start o 23:00 czasu polskiego.

Pokaz Resident Evil - livestream, godz. 23:00:

W trakcie wydarzenia Capcom przedstawi nowe materiały z Resident Evil: Village, czyli kolejnej odsłony cyklu. Firma obiecuje prezentację zarówno zwiastuna, jak i fragmentu właściwej rozgrywki. Istnieje też możliwość, że wydawca ujawni datę premiery tytułu.

To jednak nie wszystko: potwierdzono, że podczas wydarzenia zapowiedziana zostanie następna część serii. Co ciekawe, tydzień temu wystartowały zapisy do zamkniętych testów projektu - beta odbędzie się pod koniec miesiąca.

Tajemnicza gra jest najprawdopodobniej nastawiona na zmagania wieloosobowe. Spekuluje się, że produkcja jest w rzeczywistości trybem wieloosobowym wspomnianego Resident Evil: Village. Niewykluczone, że pozycja będzie także funkcjonowała jako samodzielny tytuł.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze