Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Patch 1.04 do Bloodborne ułatwia grę w kooperacji

Plus szereg innych zmian.

Bloodborne doczekało się aktualizacji 1.04 na PlayStation 4. Łatka wprowadziła szereg zmian, z których na pierwszy plan wybijają się ułatwienia w kooperacji.

Piesek?

Jak informuje serwis DualShockers, powołując się na listę z japońskiego bloga Sony, gracze mogą teraz współpracować bez względu na poziom postaci, o ile korzystają z hasła.

Poprzednio różnica poziomów nie mogła wynosić więcej niż 10, co miało wyeliminować wzywanie dużo potężniejszego kolegi do poradzenia sobie z trudnym bossem. Takie podejście to nadal domyślny stan, a możliwość zniesienia ograniczenia to dodatkowa opcja.

Twórcy zdecydowali się także ułatwić dostęp do materiałów Blood Chunks, służących do usprawniania broni. Wcześniej nie było ich zbyt wiele, lecz teraz dostępna są w Śnie Tropiciela, do kupienia za punktu Wglądu.

Blood Chunks pojawią się również na trzecim, czwartym i piątym poziomie Lochów Kielicha. Na tym ostatnim znajdziemy też potężne Blood Rock, wymagane do usprawnienia broni do poziomu +10.

Inne istotne zmiany w patchu to możliwość przenoszenia większej liczby nabojów oraz fiolek krwi - po 600. Wcześniej wartość ta wynosiła 99, więc weterani często widzieli na ekranie napis, że osiągnęli już maksimum pojemności.

Są też drobne modyfikacje. Handlarz oferujący sprzęt za punkty Wglądu pojawia się teraz wcześniej, a niektóre czary mają mniejsze wymagania. Pełną listę znaleźć można w serwisie DualShockers.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze