Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elden Ring dostanie sequel? FromSoftware nie mówi nie

Miyazaki niczego nie wyklucza.

Co czeka na fanów studia FromSoftware po wydaniu nadchodzącego DLC do Elden Ring? Kto wie, być może otrzymamy sequel tej produkcji, ponieważ Hidetaka Miyazaki nie wyklucza takiej wersji wydarzeń.

Zasłużony projektant z pewnością doskonale wie, czym zajmuje się obecnie jego firma. W rozmowie z serwisem IGN nie chciał oczywiście zdradzić nic konkretnego, ale zostawił otwartą furtkę, zapytany o to, czy dodatek Shadow of the Erdtree to koniec opowieści Elden Ring.

- Nie chcemy powiedzieć, że to jest koniec sagi Elden Ring - powiedział. - Myślę, że coś podobnego mówiliśmy na końcu Dark Souls 3. Nie chcieliśmy eliminować tych możliwości czy wtedy się z nimi wstrzymywać. Podobnie jest z Elden Ring. Nie chcemy zniechęcać do korzystania z tych możliwości. W przyszłości może pojawić się więcej pomysłów.

Zobacz na YouTube

- Nie mamy obecnie żadnych planów na drugie DLC czy na sequel, ale z pewnością nie chcemy wykluczyć takich ewentualności - dodał Miyazaki. - Sądzimy, że coś może pojawić się w przyszłości.

Jeśli o mało konkretnych deklaracjach mowa, ten sam deweloper rozmawiał także z brytyjskim Eurogamerem, gdzie padło pytanie o jeszcze bardziej kultową produkcję FromSoftware, czyli Bloodborne.

- To tytuł, który jest nam bardzo bliski, tak samo jak naszym fanom - zapewnił. - Jestem bardzo szczęśliwy, gdy widzę, że wiele osób nadal podchodzi do niego z pasją.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Bloodborne

PS4

Elden Ring

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze