Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sony kasuje tweeta o Bloodborne. Fani myśleli, że szykuje się zapowiedź

Fałszywy alarm.

Sony opublikowało tweeta przedstawiającego fragment okładki gry Bloodborne. Fani mieli nadzieję, że wydawca sugeruje w ten sposób rychłą zapowiedź sequela lub nowego wydania kultowego tytułu.

Jak się okazuje, była to jedynie zabawa z fanami PlayStation. „Widzicie to? Okładkę której gry na PlayStation przedstawia zbliżenie?” - napisał oficjalny profil japońskiego giganta. Ponieważ Bloodborne, jako jedna z niewielu gier studia FromSoftware, nie otrzymała do tej pory portu na PC, ani nawet aktualizacji do wersji next-genowej. Sony postanowiło usunąć wiadomość, aby nie wprowadzać zamieszania wśród miłośników gry.

Przypomnijmy, że Bloodborne zadebiutowało na PS4 w 2015 roku. Fani od lat oczekują od dewelopera FromSoftware możliwości powrotu do mrocznego gotyckiego świata, w formie sequela lub nawet zaktualizowanego wydania. Pełnię praw do gry posiada jednak Sony i to zapewne do wydawcy należy decyzja o powstaniu ewentualnej kontynuacji.

Na ten moment w Bloodborne można zagrać na PS4 oraz PS5, poprzez funkcję kompatybilności wstecznej. Gra dostępna jest bez dodatkowych opłat dla abonentów subskrypcji PlayStation Plus Essential i wyższych, w ramach katalogu PS Plus Collection, gdzie znajdziemy najpopularniejsze tytuły z biblioteki PlayStation 4.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze