Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy tryb Call of Duty: Black Ops 3 stawia na parkour

Free Run.

Activision ujawniło kolejny tryb rozgrywki, jaki znajdziemy w strzelance Call of Duty: Black Ops 3. Opcja zabawy o nazwie Free Run koncentruje się na swobodnym bieganiu.

Będą też wyścigi

Celem będzie przebycie przygotowanych wyzwań o rosnącym poziomie trudności, korzystając z rozbudowanego w tej odsłonie serii repertuaru ruchów postaci, przypominającego raczej Titanfall od Electronic Arts.

Za pomocą plecaka odrzutowego możemy wykonywać „wielokrotne” skoki, poprzez ponowne wciśnięcie przycisku w powietrzu, lub też „szybować” na dalekie odległości. Bez problemu zmienimy też kierunek lotu.

Inne opcje to ślizg i rozbudowane bieganie po ścianach - we wszystkich kierunkach, bez tracenia możliwości prowadzenia ognia, a nawet rzucania granatami. Listę funkcji zamyka pływanie, otwierające nowe ścieżki na przygotowanych mapach.

Prezentację nowego trybu znaleźć można poniżej - rozgrywka zaczyna się w okolicach 16:30. Call of Duty: Black Ops 3 debiutuje 6 listopada.

Masz chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze