Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nocna akcja w DLC Night Operations do Battlefielda 4

Premiera we wrześniu.

Strzelanka Battlefield 4 otrzyma we wrześniu DLC Night Operations, wprowadzające do gry - niemal dwa lata po premierze - kolejną mapę i szereg innych nowości.

Jedno słowo: termowizja

Jak poinformowano na oficjalnej stronie, nowa lokacja nosi nazwę Zavod: Graveyard Shift. To nocna wersja bazowego Zavod 311, zdominowanego przez ogromne kominy w centrum. Wszystkie źródła światła będzie można zniszczyć, a rozgrywka ma skupić się na skradaniu i współpracy.

„Usprawniliśmy system dźwięku, by można określić, skąd słychać kroki” - zapewnia studio DICE. „Dodatkowo oferujemy także gadżety i narzędzia lepiej dostosowane do akcji w nocy.”

Zavod: Graveyard Shift wspiera tryby rozgrywki Conquest, Rush, Team Deathmatch, Obliteration, Domination i Gun Master. W przypadku tego ostatniego chodzi o zabijanie za pomocą różnych dodatków do broni, a całość przystosowano właśnie z myślą o nowej mapie.

Poza zmianą pory dnia, DICE wprowadza też inne poprawki, w tym lepsze balansowanie na publicznych serwerach, usprawniony kod sieciowy i zmiany w broni.

Dodatek trafi za darmo do wszystkich graczy. Ostatnie DLC do Battlefielda 4 - Final Stand - ukazało się w listopadzie.

Krótka przerwa? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze