Skip to main content

Wszystkie DLC do Battlefield 4 dostępne za darmo do 19 września

Z okazji rychłej premiery BF1.

Electronic Arts przygotowuje się na premierę Battefield 1, więc poprzednie odsłony serii - Battlefield 4 i Battlefield Hardline - powoli odchodzą w zapomnienie. W ramach pożegnania tego pierwszego tytułu, można obecnie za darmo pobrać wszystkie dodatki DLC.

Battlefield 4

„Zbliżamy się już do końca naszej drogi i w związku z tym dla tych, którzy przed 21 października, czyli przed premierą Battlefield 1, chcieliby jeszcze pograć w Battlefield 4, mamy wspaniały prezent” - zapewnia wydawca.

Oferta obowiązuje do poniedziałku - 19 września - i obejmuje wszystkie platformy sprzętowe: PC, PS3, PS4, X360 i Xbox One.

Każde rozszerzenie dostało także specjalną misję społecznościową, powiązaną tematycznie z kluczowymi elementami DLC:

  • Chińska nawałnica - zadaniem jest zniszczenie 1,5 mln pojazdów w trybie Bitwa Powietrzna, na dowolnych mapach
  • Drugie uderzenie - zadaniem jest zabicie miliona wrogów bronią DAO-12, na dowolnych mapach i w dowolnych trybach
  • Wojna na morzu - zadaniem jest zabicie 1,5 mln wrogów przy pomocy łodzi, na dowolnych mapach i w dowolnych trybach
  • Zęby smoka - zadaniem jest zabicie miliona wrogów bronią MPX, na dowolnych mapach i w dowolnych trybach
  • Ostateczna rozgrywka - zadaniem jest zabicie 10 mln wrogów przy pomocy broni PDW, na dowolnych mapach i w dowolnych trybach

Poszczególne misje aktywowane będą w innych terminach, także już po zakończeniu darmowej oferty. Szczegóły znaleźć można na oficjalnej stronie promocji.

Zobacz na YouTube

Battlefield 4 ukazał się pod koniec października 2013 roku. Pomimo problematycznego startu i licznych problemów z kodem sieciowym, twórcy nie przestali wspierać i łatać swojej produkcji. Pomogło - sprzedano ponad 7 milionów egzemplarzy, już w 2014 roku.

Wydane dwa lata później Battlefield Hardline traktowane jest raczej jako spin-off i nigdy nie zdobyło podobnej popularności. Działania wojskowe zamieniono tu na starcia policjantów i przestępców.

Kolejna „pełnoprawna” pozycja to właśnie Battlefield 1. Premierę ustalono na 21 października, już tylko na PC, PS4 i Xbox One.

Zobacz także