Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Need For Speed Heat tegoroczną odsłoną cyklu - pierwsze screeny

Grafiki odkryte przez internautów.

Need For Speed Heat to tegoroczna odsłona serii gier wyścigowych wydawanych przez firmę EA - wynika z materiałów odkrytych przez internautów.

Na kanał cyklu w serwisie YouTube wgrano pierwszy zwiastun nowej części, ale wideo jest na razie zablokowane - zostanie oficjalnie ujawnione dzisiaj o godzinie 15:00. Użytkownik forum Reddit o pseudonimie AHumanBeingNamedTom użył jednak narzędzia do pobierania miniaturek z internetowych filmów, by z trailera ściągnąć trzy grafiki.

Główną bohaterką będzie kobieta?

Pierwszym obrazkiem jest logo, które potwierdza, że kolejną grą spod szyldu marki jest Need For Speed Heat. Drugi screen przedstawia zaś wytatuowaną kobietę w aucie, a ostatni składa się z trzech ujęć prezentujących tajemniczą osobę, która wbiega w fioletowy dym.

To jednak nie wszystko, ponieważ internauci zauważyli, że w tle oficjalnego forum EA na chwilę pojawiła się ilustracja promująca niezapowiedzianą dotychczas produkcję. Na grafice widoczny jest stuningowany samochód uciekający przed policją.

Niewykluczone, że nie zabraknie efektownej akcji

Co ciekawe, w ubiegłym miesiącu youtuber LP-RIPPER24 opublikował wideo, w którym przedstawił niepotwierdzone szczegóły o projekcie. Z informacji wynika, że gra zaoferuje otwarty świat z akcją osadzoną w Miami i mroczniejszą niż w poprzednich częściach fabułę.

Pozycja jest podobno połączeniem tytułu z 2015 roku i Need For Speed Rivals. Zabraknie ponoć transakcji cyfrowych w formie kart Speed i zmagań na bezdrożach. W planach możliwość ścigania się w trakcie deszczu.

Ujawniona przedwcześnie grafika promująca Need For Speed Heat

Użytkownik sugeruje, że za produkcję odpowiada studio Ghost Games, które zamierza wykorzystać grę, jako bazę dla przyszłych odsłon. Warto zaznaczyć, że do zabawy nie będzie rzekomo wymagane stałe połączenie z internetem.

Źródło: Reddit

Następnie: Sony musiało się zgodzić, by Detroit: Become Human i inne gry Quantic Dream trafiły na PC

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze