Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Need for Speed Heat - aplikacja towarzysząca pozwala sprawdzić customizację samochodów

I przesłać projekty wprost do gry.

Electronic Arts udostępniło aplikację mobilną towarzyszącą premierze Need for Speed Heat. Narzędzie - dostępne na urządzeniach z systemem Android i iOS - pozwala sprawdzić możliwości customizacji samochodów jeszcze przed premierą wyścigowej produkcji.

Gotowe projekty będzie można przesłać wprost do gry, gdy tytuł będzie już dostępny na rynku. Wystarczy zalogować się na konto EA w aplikacji.

Stworzone samochody przechowujemy w warsztacie

Need for Speed Heat Studio pozwala modyfikować każdy bazowy model auta w grze. Wykorzystamy wachlarz części, kół, wydechów i wielu innych elementów. Jest też możliwość wybierania kolorów i tworzenia lakieru.

Aby pobrać aplikację, skorzystaj z poniższych odnośników:

Need for Speed Heat trafi na PC, PS4 i Xbox One 8 listopada. W ramach abonamentu Origin Access Premier grę będzie można uruchomić na komputerach już od 5 listopada.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze