Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Najnowsza aktualizacja Bloodborne ułatwia rozwój broni

Więcej Krwawych Kamieni.

Jednym z częściej powtarzanych zarzutów pod adresem Bloodborne są trudności w rozwoju więcej niż jednej broni. Teraz twórcy postanowili zmienić sytuację za pomocą łatki.

The Old Hunters dodało sporo nowych broni

Bazowa wersja produkcji pozwalała w pełni usprawnić tylko jeden oręż przy każdym podejściu do kampanii, co wymagało zastosowania Krwawego Kamienia.

Rozszerzenie The Old Hunters zmniejszyło problem dzięki wprowadzaniu drugiego przedmiotu tego typu, przez co rozwijaliśmy już dwie bronie.

W bardzo rzadkich przypadkach udaje się znaleźć kolejny kamień w proceduralnie generowanych Lochach Kielicha, ale potrzebny jest tu spory łut szczęścia.

Teraz deweloperzy z From Software wprowadzili opcję zakupu Krwawych Kamieni za 60 punktów Wglądu. To całkiem sporo, ale część graczy nie korzysta z tego surowca zbyt często, w zależności od stylu rozgrywki. Maksymalna pula wynosi jednak 99.

Mniej rzadkie zasoby fragmentów krwawego kamienia, służące do awansowania broni w zakresie poziomów 7-9, doczekały się obniżenia ceny z 30 na 20 punktów Wglądu.

Krwawe Kamienie pojawiają się w sklepie najpewniej dopiero po pokonaniu Mamki Mergo, co następuje w późniejszej fazie gry.

Krótka przerwa? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze