Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mass Effect: Andromeda - romans: Gil Brodie

Jak doprowadzić do romansu z Gilem grając jako Scott.

Gil jest jedną z postaci w Mass Effect: Andromeda, z którą możesz nawiązać romans. W przeciwieństwie do wielu innych potencjalnych kochanków, Gil nie może zostać członkiem zespołu. Znajdziesz go kręcącego się często w tylnej części statku Tempest. Z Gilem romans może nawiązać jedynie mężczyzna.


Inne romanse w Mass Effect: Andromeda:


Już w trakcie pierwszych rozmów staraj się wybierać opcje romantyczne, dzięki którym możesz zbliżyć się do mężczyzny. Po pobycie na planecie Aya wróć na statek i rozpocznij regularny flirt wybierając opcję z pytaniem „I co teraz?”, co na dobre zapoczątkuje romans. Kolejna kluczowa wypowiedź pojawi się po wykonaniu misji głównej Ścieżka nadziei - w trakcie dialogu powiedz mu, żeby nieco przystopował.

Do romansu z Gilem nie doprowadzisz grając jako Sara.

Po ukończeniu kolejnej misji, Polowanie na Archonta, sprawdź wiadomość, w której znajdziesz zaproszenie od Gila. Udaj się do pierwszej placówki założonej na Eos i porozmawiaj z nim. W tym momencie możesz na dobre zaangażować się w związek, co zablokuje ścieżki romansowe z pozostałymi osobami.


Spis treści: Mass Effect: Andromeda - Poradnik, Solucja

Zobacz też: Mass Effect: Andromeda - wszystkie romanse


Teraz wystarczy wrócić na Tempest i sprawdzić wiadomość w skrzynce pocztowej. Gil poda ci miejsce, w którym należy się z nim spotkać, żeby na dobre rozwinąć romans.

Następnie możesz rozwijać uczucie często odwiedzając Gila i jak najczęściej z nim rozmawiając. Rób to zwłaszcza w momentach, kiedy ukończysz jakieś zadanie, a przede wszystkim misje fabularne. To właśnie po nich odblokowywane są najczęściej nowe opcje dialogowe.

O autorze
Komentarze