Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mass Effect: Andromeda - romans: Peebee

Jak romansować z Peebee jako Scott lub Sara.

Podobnie jak Liam, Peebee jest jedną z pierwszych osób, które spotkasz na pokładzie statku Tempest w Mass Effect: Andromeda. Jest to postać bardzo lubiąca flirtować i rozmawiać. Nie zwraca przy tym uwagi czy podrywa ją mężczyzna czy kobieta, dlatego romans jest dostępny niezależnie od postaci, jaką wybraliśmy na początku zabawy.

Nawiązywanie relacji z Peebee możesz zacząć po stworzeniu placówki na Eos na końcu misji Lepsze początki. Postać tę znajdziesz w pobliżu kapsuły ewakuacyjnej w pobliżu mapy galaktyki na Tempeście. Nawiązanie romansu z Peebee wymaga nieco zachodu, ale w sumie nie odbiega szczególnie od flirtowania z innymi postaciami.


Inne romanse w Mass Effect: Andromeda:


Już w trakcie pierwszych rozmów Peebee zacznie tłumaczyć, dlaczego znajduje się na misji. W trakcie wymiany zdań wybierz opcję romansowania z ikoną serduszka. Peebee szybko podejmie flirt, dzięki czemu nowe opcje związane z romansem pojawią się już w trakcie drugiej rozmowy. Oczywiście w jej trakcie warto wybrać opcję związaną z flirtem.

Po przymusowym lądowaniu na planecie Angara otrzymasz informację, że Peebee ma dla ciebie zadanie. Aby poznać jego szczegóły porozmawiaj z nią po powrocie na Tempest. Peebee poskarży się na Jaala oraz wcześniejszą rozmowę z załogą. Po jej wysłuchaniu ponownie będziesz mógł rozpocząć flirt. Po zakończeniu dialogu wróć do kwatery i sprawdź skrzynkę pocztową. Z wiadomości dowiesz się, że Peebee potrzebuje pewnego urządzenia w celu ukończenia swojego projektu. Przedmiot znajduje się na planecie Voeld.

Romans z Peebee jest nieco trudniejszy, łatwo tu popełnić błąd, po którym nie będzie powrotu. Czytaj więc dokładnie nasz opis, aby uniknąć pomyłek.

Kiedy zdobędziesz wymagany przedmiot wróć do zleceniodawczyni i porozmawiaj z nią. Peebee powie, abyś jej nie przeszkadzał w pracy nad projektem. Warto wtedy powiedzieć, że jesteś po prostu ciekaw jej pracy. Kiedy Peebee powie, że jesteś jedyny w swoim rodzaju, zgódź się z nią i kontynuuj flirtowanie. W końcu kobieta stwierdzi, że projekt będzie ukończony, kiedy następnym razem pojawisz się na stacji Nexus.

Udaj się do Nexusa i odwiedź Peebee w jej kwaterze. Dowiesz się, że kobieta tworzyła specjalnego drona. Po chwili do pokoju wejdzie przyjaciółka rozmówczyni o imieniu Kalinda. W trakcie rozmowy stań w obronie Peebee i poczekaj, aż Kalinda opuści lokację, dzięki czemu będziesz mógł jeszcze porozmawiać z postacią, na której ci zależy.

Po uratowaniu Moshae na planecie Voeld ponownie odwiedź Peebee. Zaproś ją do apartamentu, a kiedy spyta czy myśląc o zaproszeniu miałeś nadzieje, że się zgodzi, wybierz drugą opcję. W ten sposób będziesz mógł zdobyć też nieco więcej informacji na temat Kalindy.

Po rozmowie z Ayą w towarzystwie Moshae ponownie sprawdź skrzynkę mailową. Peebee poinformuje w wiadomości o muzeum, w którym możecie się spotkać. Potwierdź informację, po czym udaj się do wyznaczonego miejsca. Peebee będzie czekać, ale w stanie wskazującym. Podejdź do niej i powiedz, że każdy czasem musi się zapomnieć.

Po udaniu się do Nexusa skieruj się do kwater Peebee. Kobieta będzie pracować nad kapsułą ewakuacyjną i poprosi cię o asystowanie. Kontynuuj dialogi w tym kierunku mówiąc, że myślałeś, że nigdy już o to nie poprosi. Uważaj jednak, ponieważ gdy w kapsule Peebee wypowie kwestię, że zrelaksowałoby ją coś bez żadnych ograniczeń, to poprzyj jej zdanie. Jeśli postawisz na swoim, to nie dojdzie do romansu i znacznie ochłodzisz tak dobrze rozpoczętą relację.

Po skosztowaniu związku możesz go kontynuować poprzez wypełnianie dla Peebee zadań dodatkowych. Misje związane są między innymi z odwiedzinami planet Eos, Havarl i Kadara, gdzie znajdują się elementy, o które poprosi cię Peebee. W trakcie szukania trzeciego elementu okaże się, że ktoś wkradł się do kabiny Peebee i ukradł jej robota. Kontynuuj wątek fabularny i poczekaj, aż kobieta przekaże ci więcej szczegółów związanych ze złodziejami.

Następnie spotkaj się z nią w barze na planecie Kadara. Zobaczysz, że Peebee towarzyszy postać o imieniu Samrick, który powie, że złodzieje robota znajdują się na Elaaden, gdzie skieruj swoje kolejne kroki.


Spis treści: Mass Effect: Andromeda - Poradnik, Solucja

Zobacz też: Mass Effect: Andromeda - wszystkie romanse


Po zakończeniu misji Peebee powie, że chce wyruszyć w następną podróż w celu zdobycia kolejnych cennych technologii. Powiedz, że jej pomożesz. Pod koniec kolejnego zadania staniesz przed dość trudnym wyborem. Okaże się bowiem, że osoba, która ukradła technologię Peebee jest na skraju śmierci. Jeśli ją uratujesz, to technologia przepadnie. Peebee powie wtedy, że nie chce śmierci złodzieja. Wysłuchaj jej, dzięki czemu kobieta będziesz szczęśliwa, że się z nią zgodziłeś.

Kolejny etap romansu można odblokować po ukończeniu misji głównej Podróż do Meridianu. Na statku udaj się na piętro, gdzie będziesz świadkiem sceny, jak Peebee stwierdza z zadowoleniem, że jest częścią załogi i nigdzie się nie wybiera. Całość zakończy się gorącym pocałunkiem Peebee i głównej postaci.

Ostatnim elementem związanym z romansem z Peebee jest opuszczenie statku i powrót na niego. Sprawdź skrzynkę pocztową, w której kobieta zostawiła ci pewną informację. Po jej odczytaniu wróć do swojej kabiny i wypij napój stojący koło łóżka, co uruchomi ostatnią scenę z Peebee.

O autorze
Komentarze