Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mass Effect: Andromeda - romans: Vetra Nyx

Jak romansować z Vetrą jako Scott lub Sara

Vetra jest postacią, z którą możesz nawiązać romans zarówno jako mężczyzna, jak i kobieta. Pojawia się na statku Tempest w trakcie pierwszej podróży. Porozmawiaj z nią po ukończeniu pierwszego głównego zadania na Eos. Już na początku znajomości zorientujesz się, że Vetra ma ochotę na flirt. Możesz nie pozostawać dłużny i wybrać opcję romansową, mówiąc, że jej podejście ci się podoba.


Inne romanse w Mass Effect: Andromeda:


W kolejnej rozmowie możesz zapytać czy w jej życiu jest już ktoś specjalny. Po wymianie zdań Vetra zapyta o to samo główną postać. Możesz wtedy odpowiedzieć, że już niedługo spodziewasz się kogoś mieć. Po zakończeniu misji związanej z placówką kettów na planecie Voeld porozmawiaj z nią na temat rodzin. W trakcie rozmowy możesz jej powiedzieć, że jest do tego za twarda, co spowoduje, że zyskasz w oczach potencjalnej partnerki.

Romans z Vetrą jest możliwy podczas rozgrywki postacią którejkolwiek płci.

Po zakończeniu misji Polowanie na Archonta wróć do Vetry. Powie ci o sentymentalnym przywiązaniu do pewnych rzeczy sprzed wyruszenia na misję. Będzie mógł wybrać kolejną romantyczną opcję dialogową i powiedzieć jej, że Ryder poszukuje kogoś z kim mógłby wspólnie odkrywać galaktykę. Oczywiście będzie chodziło o Vetrę, która od razu zorientuje się w twoich zamiarach.

Po ukończeniu misji Polowanie na Archonta otrzymasz również wiadomość od Vetry. Będzie chciała zabrać cię do pewnego romantycznego miejsca na Kadarze. Weź ją do drużyny i skieruj się na planetę. Vetra powie, że chce ci pokazać coś ze szczytu lokalnego wzgórza.

Zapyta też, co będziesz chciał, jeśli wygrasz i wdrapiesz się tam przed nią (warto wybrać opcję romantyczną). Będziesz miał teraz chwilę na zastanowienie czy nie chcesz dopuścić się małego oszustwa i skorzystać z plecaka odrzutowego, który pozwoli ci na szybsze dotarcie we wskazane miejsce.


Spis treści: Mass Effect: Andromeda - Poradnik, Solucja

Zobacz też: Mass Effect: Andromeda - wszystkie romanse


Nie korzystaj jednak z tego pomysłu i pozwól Vetrze wygrać, dzięki czemu dojdzie do romantycznej sceny na szczycie wzgórza. W jej trakcie zapyta cię czy uczucia między nimi są prawdziwe. Odpowiedz, że tak, co spowoduje rozpoczęcie romansu i zamknie drogę do wszystkich pozostałych.

Po związaniu się z Vetrą i ukończeniu misji fabularnej Podróż do Meridianu, odnajdź ją na Tempeście. Jako niespodziankę przygotuje ci ziemskie danie. W trakcie sceny bądź dla niej miły i kiedy będzie to możliwe przytul ją. Będziesz mógł wtedy wyznać jej miłość, co będzie zarazem stanowiło finał romansu.

O autorze
Komentarze