Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mass Effect: Andromeda - romans: Suvi Anwar

Szczegółowy opis jak ukończyć romans z Suvi jako Sara.

Suvi jest jedną z postaci w Mass Effect: Andromeda, z którą możesz nawiązać romans. Aby rozpocząć relację ukończ misję fabularną Lepsze początki związaną z postawieniem placówki na planecie Eos, po czym skieruj się do kobiety przebywającej na pokładzie statku Tempest. Warto wiedzieć, że Suvi nawiąże romans jedynie z bohaterką płci żeńskiej.

Suvi przebywa w przedniej części statku nieopodal mapy galaktyki. Kiedy pierwszy raz zaczniesz z nią rozmawiać, zacznie rozwodzić się nad pięknem przestrzeni kosmicznej. Zgódź się z jej oceną i powiedz, że powinniście więcej rozmawiać na ten temat. Suvi potwierdzi twoje zdanie. Następnie porozmawiaj z nią ponownie i porusz temat imprezowania.


Inne romanse w Mass Effect: Andromeda:


Dzięki temu Suvi uzna Sarę za uroczą. W kolejnej wypowiedzi kontynuuj rozmowę w tym kierunku, odpowiadając, że jest słodka. Wtedy po raz pierwszy postacie zaczną mówić o wzajemnym uczuciu.

Romans z Suvi należy do jednych z najprostszych w grze, ale dostępny jest tylko podczas grania jako Sara.

Po uratowaniu Moshae na planecie Voeld sprawdź skrzynkę i idź porozmawiać z Suvi. W trakcie dialogu zacznie mówić o rodzicach. Zapewnij ją, że nie jest sama, dzięki czemu odpowie, że jest tu dla ciebie. Jeśli porozmawiasz z nią ponownie, to powie, że chciałaby przygotować przekąskę dla załogi na filmowy wieczór, ale potrzebuje pewnej rośliny. W ten sposób otrzymasz dodatkowe zadanie, w którym musisz odnaleźć potrzebny składnik na planecie Aya.

Główny wątek fabularny w pewnym momencie zmusi cię do odwiedzenia tej planety razem z Moshae, więc będzie to idealny moment na pozyskanie składnika. Roślinę znajdziesz w sklepiku na planecie Aya. Zakup w tym miejscu poszukiwany składnik (jest na dole listy zakupów - kosztuje 10 kredytów), a następnie wróć na Tempest i przekaż Suvi zdobyty składnik.


Spis treści: Mass Effect: Andromeda - Poradnik, Solucja

Zobacz też: Mass Effect: Andromeda - wszystkie romanse


Po misji Polowanie na Archonta porozmawiaj z Suvi ponownie. Powie ci, że potrzebuje przerwy i zaprosi bohaterkę do swojej kwatery. W trakcie rozmowy porusz tematy związane z przeszłością. W trakcie dialogu bądź gotowy na to, że pojawi się chwilowa możliwość pocałowania Suvi, z której możesz skorzystać. Kiedy powie, że jest zainteresowana tylko poważną relacją powiedz jej, że tobie też zależy na takim związku.

W przypadku Suvi nie musisz przejmować się misjami sojuszników i związków. Po ukończeniu zadania Podróż do Meridianu i wcześniejszym pocałowaniu dziewczyny sprawdź od niej wiadomość w skrzynce pocztowej. Okaże się, że chce ci pokazać coś w laboratorium na Nexusie. Skieruj się na miejsce i udaj się do wskazanej lokacji. Suvi będzie tu czekać na bohaterkę i jej wyznanie miłości.

O autorze
Komentarze