Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy Mass Effect to jednak sequel Andromedy? Kolejne grafiki koncepcyjne

Z oficjalnego artbooka.

  • Ujawniono concept-arty z nowego Mass Effecta
  • Grafiki mogą sugerować, że wrócimy do Andromedy

Jeden z użytkowników serwisu tumblr opublikował na swoim blogu trzy grafiki koncepcyjne z wydanej niedawno książki o serii Mass Effect. Obrazy mogą sugerować, że powrócimy do Andromedy.

Twórcy ujawnili już jedną grafikę przy okazji zapowiedzi remastera trylogii Mass Effect, potwierdzając przy okazji, że pracują nad zupełnie nową częścią. Wtedy jednak nie zaznaczono wprost, że art związany jest z sequelem.

Tymczasem, ujawnione teraz grafiki są oznaczone w książce BioWare: Stories and Secrets from 25 Years of Game Development jako „Spojrzenie na nowego Mass Effecta”.

Uwagę zwraca przede wszystkim drugi obrazek, na którym widoczne są struktury mocno przypominające stylem wykonania monolity Porzuconych - właśnie z Mass Effect Andromeda.

Możemy też zobaczyć przekaźnik masy w budowie. Możliwe, że to nowa konstrukcja mająca na celu otworzyć drogę do nowych obszarów Andromedy, ale niektórzy spekulują, że może chodzić o połączenie nowo odkrytej galaktyki z Drogą Mleczną.

BioWare pracuje obecnie nad odświeżeniem i przebudowaniem Anthem, a główny zespół skupia się na Dragon Age 4. Kolejny Mass Effect najpewniej ukaże się dopiero po debiucie czwartej części serii fantasy - a nie znamy jeszcze nawet jej daty premiery.

O autorze
Komentarze