Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Origin Access Basic za darmo na tydzień i promocja z okazji EA Play

Oferta ważna do 20 czerwca.

Electronic Arts zorganizowało wyprzedaż w sklepie Origin z okazji zbliżającej się imprezy EA Play przed E3. Gracze mogą też skorzystać z oferty aktywacji darmowego abonamentu Origin Access na tydzień.

W promocyjnych cenach można kupić między innymi tegoroczne Anthem, a także wydanego jesienią Battlefielda 5, który doczeka się w tym roku wielu nowości.

Wybrane gry z oferty ważnej do 20 czerwca:

  • Dragon Age: Początek za 7,49 zł
  • Kingdoms of Amalur za 7,49 zł
  • Dragon Age: Inkwizycja za 18,72 zł
  • FIFA 19 za 83,30 zł
  • Battlefront 2 za 17,98 zł
  • Battlefield 5 za 99,96 zł

Abonament Origin Access na PC oferuje sporo gier wysokobudżetowych, w tym także klasyków, które w innej formie są trudno dostępne - to choćby Jade's Empire czy cała kolekcja strategii Command & Conquer.

Niedawno do biblioteki Access trafiły między innymi Mutant Year Zero, Into the Breach czy różne gry z uniwersum Gwiezdnych Wojen, takie jak Republic Commando czy oryginalny Battlefront 2.

Zobacz: E3 2019 - konferencje: start, rozpiska, harmonogram

Po upływie darmowego tygodnia można zdecydować się na przedłużenie subskrypcji. Podstawowy koszt to to 14,99 zł za miesiąc. Jest też opcja Premier za 59,90 zł miesięcznie lub 419,90 zł za cały rok - w tym przypadku otrzymujemy też wszystkie nowości od EA w dniu premiery, bez żadnych ograniczeń.

EA Play odbędzie się już jutro, 8 czerwca. Od godziny 18:30 będziemy mogli obejrzeć prezentacje nadchodzących gier - w tym Star Wars Jedi: Fallen Order. Zapowiedziana zostanie też nowa FIFA.

O autorze
Komentarze