Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mass Effect: Andromeda - romans: Cora Harper

Jak poderwać Corę grając jako Scott.

Cora jest jedną z pierwszych osób w Mass Effect: Andromeda, którą spotkasz jeszcze przed wejściem na pokład Tempesta. Kobieta dołączy do oddziału po wizycie na stacji Nexus. Jest to osoba silnie związana z biotyką i nawiąże romans jedynie z mężczyzną.


Inne romanse w Mass Effect: Andromeda:


Po postawieniu placówki na Eos będziesz mógł rozpocząć wchodzenie w interakcje z członkami załogi, w tym z Corą, która jest wielką fanką ogrodnictwa. Na ogół znajdziesz ją w centrum statku, na dolnym poziomie, gdzie zajmuje się roślinami w swojej kwaterze.

Jeśli zależy ci na romansie z Corą, staraj się z nią rozmawiać po ukończeniu każdej misji fabularnej, nawet gdy nie stanowiła jej części jako członek oddziału. Po pierwszej większej misji na Eos Cora rozpocznie rozmowę związaną ze śmiercią jej ojca.

Zapytaj czy go jej brakuje, a potem wypytaj nieco o przeszłość kobiety. W pewnej chwili pojawi się dialogowa opcja romantyczna, z której skorzystaj. Po tej rozmowie wypełnij na Eos wskazane zadanie dodatkowe, w którym będziesz musiał wybrać się na Ayę i Kadarę.

Cora nie będzie chętna na miłosne uniesienia, jeśli będziemy grali jako Sara.

Po misjach głównych na Voeld sprawdź skrzynkę pocztową i wiadomość od Cory, po czym idź z nią porozmawiać. Będzie miała dla ciebie zadanie lojalnościowe związane z jej mentorką, na której mocno się zawiedzie. Pomóż jej w wypełnieniu misji, a znacznie zbliżysz się do kobiety, chociaż nie nawiążesz jeszcze romansu.

Po misji fabularnej Polowanie na Archonta Cora będzie miała dla ciebie nowe informacje. Porozmawiaj z nią, a dowiesz się, że chce, abyś towarzyszył jej w wyprawie na Eos w ramach pewnego zadania.


Spis treści: Mass Effect: Andromeda - Poradnik, Solucja

Zobacz też: Mass Effect: Andromeda - wszystkie romanse


Udaj się na miejsce zabierając do drużyny kobietę, która zabierze cię na planecie do miejsca, gdzie można stworzyć ogród. Jeśli podczas wcześniejszych rozmów trzykrotnie wybrałeś opcje związane z romansem i nie jesteś obecnie w żadnym innym związku, to będziesz mógł pocałować kobietę.

Na zakończenie wróć na pokład statku Tempest i sprawdź skrzynkę pocztową. Otrzymasz zaproszenie od Cory, z którego skorzystaj. Następnie udaj się do wyznaczonego przez nią miejsca, aby przypieczętować romans.

O autorze
Komentarze