Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mass Effect: Andromeda - romans: Jaal Ama Darav

Sposób na romans z Jaalem, jak go poderwać.

Jaal dołączy do załogi po zakończeniu misji Ścieżka nadziei. Początkowo jest bardzo niechętny bliższemu poznaniu i dopiero po wykonaniu kilku zadań zacznie przekonywać się do bohaterki. Jest to osoba, z którą romans może nawiązać jedynie kobieta.

W trakcie początkowych rozmów nie będą dostępne żadne opcje związane z romansowaniem. Zamiast nich wybieraj wypowiedzi prowadzące do lepszego poznania się obydwu postaci, co w końcu spowoduje odblokowanie misji sojuszników i związków. Chociaż na pierwszy rzut oka może się wydawać, że na nawiązanie romansu z Jaalem nie ma szans, to z czasem w tym murze zaczną pojawiać się pęknięcia.


Inne romanse w Mass Effect: Andromeda:


Po uratowaniu Moshae na planecie Voeld w końcu będziesz w stanie wybrać pierwsze romantyczne opcje w rozmowie z Jaalem. Wprawdzie jeszcze donikąd nie prowadzą, ale dadzą znać rozmówcy, że jesteś nim zainteresowany. W odpowiedzi powie bohaterce, że jest ona kimś szczególnym. Następnie wypełnij do końca jego zadanie, aby posunąć się z relacją do przodu.

Jaal okazuje się równym gościem, ale ze swoimi zasadami, dlatego romans z nim nie należy do najprostszych i można go dokonać tylko grając Sarą.

Misja Jaala polega na odwiedzeniu kilku planet, gdzie będziesz musiał zrealizować różne cele. W pewnym momencie będziesz musiał uruchomić widkon w pokoju konferencyjnym. W trakcie rozmowy wybierz wariant romansowy, a następnie powiedz Jaalowi, że jest dla bohaterki ważny.

Po zakończeniu misji Polowanie na Archonta sprawdź maila przed rozmową z Jaalem. Dowiesz się z niego, że mężczyzna chce z tobą porozmawiać na jakiś temat. Skieruj się do jego kwatery, gdzie rozpocznie dialog. W jego trakcie dowiesz się, że Jaal chce uratować trójkę osobników swojej rasy. Odblokuje to kolejne zadanie dodatkowe. Po jego rozpoczęciu udaj się na Havarl i odnajdź kontakt Jaala.

Po zakończeniu wspomnianej misji dojdzie do sceny, w której będziesz mierzył w głowę Akksula, podczas gdy ten będzie miał na celowniku Jaala. Będziesz miał teraz krótką chwilę, aby zastrzelić Akksula. Nie rób tego i pozwól mu wystrzelić. Pocisk minie Jaala, a ten poprze twoją decyzję. Towarzysze Akksula poznają się na nim, a Sara Ryder zyska pełne zaufanie Jaala, co otworzy furtkę do zwieńczenia romansu.


Spis treści: Mass Effect: Andromeda - Poradnik, Solucja

Zobacz też: Mass Effect: Andromeda - wszystkie romanse


Po powrocie na Tempesta otrzymasz od Jaala e-maila. Napisze w nim, że chce, aby bohaterka poznała jego rodzinę. Zgódź się na to, po czym udaj się na miejsce spotkania. Kiedy będziesz miał możliwość przytulenia matki Jaala, uczyń to. Po chwili mężczyzna zabierze cię do pokoju i wyzna miłość Ryder miłość. Warto dodać, że w tym momencie zablokujesz ścieżki romansowe z innymi postaciami.

Ostatni krok w relacji z Jaalem pojawia się po ukończeniu misji fabularnej o nazwie Podróż do Meridianu. Po jej wykonaniu sprawdź skrzynkę pocztową. Jaal będzie chciał się zobaczyć z bohaterką na planecie Aya. Skieruj się tam i odnajdź mężczyznę. Zabierze cię do ukrytego wodospadu, gdzie wyznaj mu miłość.

O autorze
Komentarze