Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lost Ark - automatyczny ruch: jak korzystać z automove

Poruszanie się bez konieczności ciągłego klikania.

Automatyczny ruch to już niemal standard w grach MMORPG. Nie inaczej jest w przypadku Lost Ark - tutaj także on występuje, pod nazwą Auto Move. Z tej strony dowiesz się jak z niego korzystać.

By aktywować tryb Auto Move musisz po prostu wcisnąć klawisz T. Na ekranie wyświetli się wtedy informacja, że tryb Auto Move został aktywowany (1). Pozostanie on włączony do momentu ponownego wciśnięcia klawisza T - wtedy także otrzymasz stosowny komunikat (2).

Co jednak daje ten tryb? W trakcie jego działania twoja postać będzie biegła w kierunku ostatniego kliknięcia. Jeśli, dla przykładu, klikniesz na prawo od postaci, będzie ona biegła w prawo do momentu natrafienia na przeszkodę bądź wyłączenia tego trybu.

Znacząco ułatwia to pokonywanie większych dystansów - nie musisz ciągle klikać i możesz wykorzystać ten czas np. do zmiany umiejętności. Pamiętaj jednak, by co jakiś czas patrzeć na postać - może ona łatwo zablokować się na dowolnej przeszkodzie terenowej.

Następnie: Lost Ark - resetowanie umiejętności: jak przywrócić skill point

Spis treści: Lost Ark - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Lost Ark - wierzchowiec, mount: jak przywołać i używać

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze