Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Łatka Batman: Arkham Knight pozwoli wybrać postać w wyzwaniach

Red Hood, Harley Quinn i inni.

Batman: Arkham Knight wzbogaci się dzisiaj o opcję, o którą gracze dopytywali od premiery produkcji - możliwość wyboru postaci w dodatkowych wyzwaniach AR.

Wkrótce po premierze posiadacze produkcji narzekali, że funkcja ta jest niedostępna, choć pojawiała się w poprzednich odsłonach serii od studia Rocksteady.

Teraz wybór bohaterów będzie zależał po części od posiadanych pakietów DLC. Wszyscy mogą wcielić się w wyzwaniach w Robina, Catwoman, Nightwinga i Azraela, o ile dotarli już do odpowiednich punktów w fabule.

Aby wybrać Red Hood, Harley Quinn i Batgirl trzeba już jednak posiadać rozszerzenie związane z każdą z tych postaci.

Wszyscy bohaterowie zachowują swoje umiejętności i zakres ciosów, a wydawca - Warner Bros. - ostrzega, że ukończenie wyzwań może być w ich przypadku trudniejsze niż podczas grania Batmanem.

Dzisiejsza aktualizacja wprowadza wymienione wyżej postacie do scenariuszów z pakietu FreeFlow Combat. W listopadzie pojawi się kolejna łatka, rozszerzająca możliwość wyboru na kolejne rodzaje wirtualnych testów.

Nadal czekamy też na powrót wersji PC do sprzedaży - ma to nastąpić pod koniec października.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze